Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasutów: VW śmiertelnie potrącił pieszego

Utworzony przez Ja, 23 listopada 2009 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Nasutów leży w gminie Niemce i powiecie Lubelskim a nie Lubartowskim,Panie i Panowie z Dziennika nie róbcie ciągle byków..Jeszcze jedno kierowca który brał udział w tym wypadku jechał Audi A6 Kombi i uciekł z miejsca wypadku po 3 km,kierowca który przejeżdzał zaraz po tym wypadku zauważył uszkodzony samochód stojący w drodze i z grupą pasażerów zatrzymali tego kierowcę który porzucił samochód i zaczął uciekać w stronę pobliskich zabudowań.Nie wiem dlaczego w dzienniku tego jeszcze nie napisali???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kto zginął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki przez swoją niewiedze robią krzywde ludziom, pisza bzdury, ludzi obrazaja i nie ponoszą konsekwencji. Wstyd że nie weryfikuja informacji. Myla powiaty , zdarzenia itd. DO NAUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oki. tu jeden pan ma racje. kierowca uciekł z miejsca wypadku bo był w niesamowitym szoku. całe zajście wyglądało tak, że jadąc z niewielką prędkościa( z powodu złej widoczności przez mgłe) nie widział siedzącego człowieka na drodze. Było to po prostu nie możliwe przy tak ciężkich warunkach pogodowych. Wiem o tym... a z kąd to już moja sprawa. a pismaki mają to do siebie że mylą fakty i takimi artykułami robią z chłopaka morderce i kryminaliste. a wypadek nie był jego winą. zawiniły warunki pogodowe i szok. zreszta niech każdy kierowca postawi się na jego miejscu. Co ty byś zrobił gdybyś jechał sam i pozostawiony tylko sobie, GDYBYŚ NIE BYŁ PIJANY? POMYŚLCIE TROCHE CO ON TERAZ MA W GLOWIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK PO ZA TYM TO CO ZABITY ROBIŁ NA ŚRODKU DROGI SIEDZĄC W TWKĄ POGODE??????????????? DLA MNIE TO JEST NIE POJĘTE, BO 25 LETNI( A NIE 30) CHŁOPAK MOŻE PÓJŚĆ SIEDZIEĆ. PROSZE PAŃSTWA " POSZKODOWANY" NIE SZEDŁ, ON SIEDZIAŁ NA ŚRODKU DROGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego wieczoru nie bylo rzadnej mgly jestem pewna, poniewaz w godzinach wypadku bylam na dworze i byla widocznosc bardzo dobra, a jezeli Pani twierdzi ze byla mgla i ten kierowca jechal z niewielka predkoscia to w jaki sposob majac swiatla nie zauwazyl siedzacego czlowieka na drodze, wogole jest to nie do pomyslenia. widocznie kierowca nie byl wcale skupiony na jezdzie jezeli przejechal siedzacego czlowieka na srodku drogi...kierowca musial bardzo szybko jechac , poniewaz sa niewielkie slady hamowania, a odleglosc sladow hamowania, a stojacych zniczy jest naprawde duza... Jezeli jest sie kierowca to trzeba miec oczy dookola glowy... Ma Pani racje chlopak byl napewno w szoku jezeli znalazl sie tak daleko od miejsca wypadku... Ale jak mozna nie udzielic pomocy potraconemu, jezeli by wezwal karetke moze chlopak by przezyl, a tak 26 letni mezczyzna stracil zycie...przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIUNIA napisał:
Oki. tu jeden pan ma racje. kierowca uciekł z miejsca wypadku bo był w niesamowitym szoku. całe zajście wyglądało tak, że jadąc z niewielką prędkościa( z powodu złej widoczności przez mgłe) nie widział siedzącego człowieka na drodze. Było to po prostu nie możliwe przy tak ciężkich warunkach pogodowych. Wiem o tym... a z kąd to już moja sprawa. a pismaki mają to do siebie że mylą fakty i takimi artykułami robią z chłopaka morderce i kryminaliste. a wypadek nie był jego winą. zawiniły warunki pogodowe i szok. zreszta niech każdy kierowca postawi się na jego miejscu. Co ty byś zrobił gdybyś jechał sam i pozostawiony tylko sobie, GDYBYŚ NIE BYŁ PIJANY? POMYŚLCIE TROCHE CO ON TERAZ MA W GLOWIE!
Pani kłamie nie było żadnej mgły byłem wtedy na dworze.To,że siedział na szosie pomijamy bo mu coś odjebało zapewne ale kierowca ma obowiązek patrzeć przed siebie i być czujnym na takie niespodziewane przeszkody.A Pani to może ta co spierdzieliła zaraz po zdarzeniu?? Bo wiem z pewnych źródeł,że jak go złapali to krzyczał że dziewczyna kierowała jaka dziewczyna???? kto to był Pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co????? jakoś nie uśmiecha mi się kłamać w takiej sytuacji!!!!!!!! zwłaszcza ze zginą człówiek!!!!! a pan to kto??? widział pan to na oczy???? bo jakoś mi się nie wydaje. a pan teraz pier***i takie farmazony jak by wiedził dokładnie o wszystkim. i oki zgadzam się że powinien być czujny. i jajakoś w to nie wierze że tak krzyczał. a z kond takie domysły że to byłam ja? i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I NIE ROZUMIEM: PYTANIA KTO TO BYŁ PANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Pani kłamie nie było żadnej mgły byłem wtedy na dworze.To,że siedział na szosie pomijamy bo mu coś odjebało zapewne ale kierowca ma obowiązek patrzeć przed siebie i być czujnym na takie niespodziewane przeszkody.A Pani to może ta co spierdzieliła zaraz po zdarzeniu?? Bo wiem z pewnych źródeł,że jak go złapali to krzyczał że dziewczyna kierowała jaka dziewczyna???? kto to był Pani?
JA NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO ON NIE UDZIELIŁ MU POMOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty to tak dobrze wiesz i znasz całe zdarzenie tego wypadku może naprawde to ty z tamtąd uciekłaś a może kierowałaś tym samochodem bo z tego co ja wiem to zaraz po wypadku on krzyczał że to kierowała dziewczyna nie on jak tak to teraz pomyśl co ty masz w głowie a nie ten biedny chłopak on siedzi w więzieniu a jak to kierowałaś ty nie on to poczucie winy i sumienie będzie cię gryzło do końca życia bo tam niestety zginą 26 letni chłopak który miał przed sobą całe życie a ktoś mu je niestety odebrał pomyśl nad tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNO JESTEŚ ZBYT PEWNA SWOJEJ WERSJI TO ŻE BYŁA MGŁA TO BYŁA A MOŻE TAK BYLIŚCIE ZAPATRZENI W SIEBIE ŻE NIE ZAUWARZYLIŚCIE SIEDZĄCEGO NA ULICY MŁODEGO CHŁOPAKA KTÓRY NIESTETY ZGINĄ TERAZ BOISZ SIE PRZYZNAĆ DO WINY A TWÓJ CHLOPAK WEŻMIE WINĘ NA SIEBIE A TY WYJDZIESZ Z TEGO NA CZYSTO ALE NIE Z CZYSTZM SUMIENIEM BO WKOŃCU KTOŚ ZGINĄ A TY SIĘ UKRYWASZ A TWÓJ CHŁOPAK SPĘDZI CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA NIESTETY W WIĘZIENIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICIU NIEMASZ JUŻ NIC DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE TAKA BYŁAŚ ROZGADANA A TERAZ CO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest anka? nie chce się wypowiadaćna forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka
I JA NIE JESTEM WINNA. JA GO NIE ZABILAM I NIE WMAWIAJ MI GŁUPOT. PO PROSTU NIE STAWIŁAM SIĘ JAKO ŚWIADEK. NIKT MI NA TO NIE POZWOLIŁ. I NIE DAM SIĘ WROBIĆ. O NIE CO TO TO NIE. OKI ZROBILAM BLĄD ALE TAK NIE BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MAM NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJE TYLKO TYM KTÓŻY NIE POZWALALI MI ZEZNAWAĆ. DOBŻE WAM WYCHODZI WRABIANIE MNIE. NIEZŁY PLAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zgłoś się na komende to ktoś cię wysłucha i nie kłam że ktoś ci zabonił spie.......ś z miejsća tego wypadku jesteś s..ką i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE CHCESZ SIĘ WYPOWIADAĆ NA FORUM TO WIESZ DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ ŻEBY SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ I TY DOBRZE WIESZ KTO TO JEST ANKA JAK NIE TO NAPEWNO SIĘ DOWIESZ OBIECUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...