Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie oddamy placu pod kolejny market! (wideo)

Utworzony przez cwaniak, 2 grudnia 2008 r. o 18:09 Powrót do artykułu
A najlepsze jest to, czego zapomniał Pan redaktor w swej rzetelności dodać, czyli słów drugiej strony? Dla wyjaśnienia do końca kadencji czyli przez dwa lata Plac pozostanie takim jakim jest i nikt nie planuje go sprzedawać i nie powstanie tam żaden sklep (market na 200 metrach kwadratowych Panie redaktorze) i była o tym mowa na ostatniej sesji na której byli i Pan Maciejewicz i Pani Jublewska i Zwoliński Publicznie to powiedział i powiedział to dziś w TV Lubelskiej. Odrobinę uczciwości i rzetelności . A i niech Pan poda ile to osób uczestniczyło w tej pikiecie ilu z nich było radnymi opozycji. Sa też inne fotki niż ta w DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz codziennie mówi co innego to u niego normaly objaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowski Bumistrz trzyma w reku lokalne media, o tym co dzieje się przeciw niemu nie ma słowa w "Lubartowiaku" ani na "lubartów24.pl" . To ostatnia kadencja tego pana, ma wszystko w nosie, nie dba o lokalne sprawy i interesy. Czuje sie jak pan bo nik mu nic nie może zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowski Bumistrz trzyma w reku lokalne media, o tym co dzieje się przeciw niemu nie ma słowa w "Lubartowiaku" ani na "lubartów24.pl" . To ostatnia kadencja tego pana, ma wszystko w nosie, nie dba o lokalne sprawy i interesy. Czuje sie jak pan bo nikt mu nic nie może zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe to wideo Przedostatnia Pani to żona radnego z SLD niejakiego Ścisła pracujaca w UG Niemce (ciekawe czy tamtejsze problemy też tak krytykuje?) A niejaka Jublewska w swoich ulotkach wyborczych kandydując na burmistrza pisała .... żeby była praca dla dzieci NASZYCH i waszych, a tu mówi o samowoli w Lubartowie niezłe! Niech powie sąsiadom co im buduje za płotem i czy przypadkiem nie będzie im do grila zalatywał zapach rozpusczalników i farb. No i Pani aktywistka Wąs kandydatka SLD tzn. Wspólnoty Lubartowskiej w ostatnich wyborach z liczbą 23 lub 25 głosów na koncie (dane PKW) zasadniczo niezły pomysł na kampanię. Niech Pani przeczyta regulamin fundacji, której autorytetem firmuje Pani tę akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów24 nie jest w rękach Zwolińskiego, przecież to lubartowskie PSL24, portal prowadzi syn prominentnego działacza PSL bliskiego przyjaciela starosty Starownika osoba typowana na jego następcę na stołku starosty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam komentarze do artykułu to chce się płakać. czy osoby komentujące ten artykuł były na owej manifestacji? ja byłam i widziałam jak to wyglądało. pikieta była ŻAŁOSNA! to była raczej reklama wyborcza opozycji niż obrona placu! na filmiku jeden pan mówi: "tu było kiedyś radio"- to nie było radio tylko szczekaczka PRLu! poza tym nie rozumiem oskarżenia, że portal Lubartów24.pl nie jest medium niezależnym. każdy z nas jest czyimś synem, czy córką i nie wydaje mi się żeby na tym portalu były faworyzowane jakiekolwiek ugrupowania polityczne. proszę zwrócić uwagę, że portal założyli i tworzą dwaj studenci, którzy robią to charytatywnie i w czasie wolnym od zajęć na uczelni. ciekawa jestem jaką to działalność społeczną dla "naszej małej ojczyzny" wykonują Ci, którzy tutaj ich już nie pierwszy przecież raz krytykują? każdy potrafi anonimowo na forum krytykować, gorzej z robotą, prawda: "skrupulatny" i "rudi"? może zamiast się wyżywać na forum byście pomogli,co? a,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudi napisał:
Lubartowski Bumistrz trzyma w reku lokalne media, o tym co dzieje się przeciw niemu nie ma słowa w "Lubartowiaku" ani na "lubartów24.pl" . To ostatnia kadencja tego pana, ma wszystko w nosie, nie dba o lokalne sprawy i interesy. Czuje sie jak pan bo nikt mu nic nie może zrobic.
http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...centrum_miasta/ - dodane 2008-12-02 o godz. 06:56:00 http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/ - dodane 2008-11-02 o godz. 18:01:00 http://beta.lubartow24.pl/informacje/lokal...ruch_w_miescie/ - dodane 2007-06-04 o godz. 09:43:00 http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/13...wski_prl_upadl/ - dodano 2008-09-18 o godz. 13:34:00 Rzeczywiście nie pisali o tym ani razu, a wszystkie przytoczone artykuły wychwalają burmistrza cholernie... L24 musi być "sterowane"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja jeszcze dodam mój tekst "wychwalający burmistrza pod niebiosa" zaznaczę tylko że inne media nie poruszyły tego tematu! http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/13..._dla_wybranych/ a,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie dokładnie video i posłuchajcie wypowiedzi uczestników. Dla czytelników spoza Lubartowa informacja, że ten wiec to próba ponownego zaistnienia komuny w Lubartowie: Maciejewicz, niejaka Wąs zd. Gryta, jej siostra która zbiera podpisy, radna Lisek Jublewska zd. Zegar, najbardziej populistyczny radny i tow Ściseł też socjalista z krwi i kości oraz inne równie anachroniczne postacie, różnego rodzaju lumpy które na tym placu spędzali czas i teraz z rozrzewnieniem wspominają te chwile, jakby gdzie indziej nie było miejsca na picie taniego wina (spytajcie policjantów jak często tam ich przeganiają. Szczególnie przypadł mi do gustu pan, który z sentymentem wspomina radio na tym placu. Prawda we wczesnym okresie tzw. socjalizmu był tam umieszczony na słupie głośnik szczekaczka lub jak kto woli kołchoźnik do przekazywania rezimowych audycji. Znicze które tam zapalono cóż miały symbolizować? Pamięć po zmarłych? Tam nikt przecież nie został pochowany. Chyba że uznamy, że z chwilą rozwalenia pomnika pochowano tam PRL. Brawo Panie Burmistrzu wielu jest z Panem. Polikwidujcie jeszcze komunistycznych patronów ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozkochany w Lubartowie napisał:
Obejrzyjcie dokładnie video i posłuchajcie wypowiedzi uczestników. Dla czytelników spoza Lubartowa informacja, że ten wiec to próba ponownego zaistnienia komuny w Lubartowie: Maciejewicz, niejaka Wąs zd. Gryta, jej siostra która zbiera podpisy, radna Lisek Jublewska zd. Zegar, najbardziej populistyczny radny i tow Ściseł też socjalista z krwi i kości oraz inne równie anachroniczne postacie, różnego rodzaju lumpy które na tym placu spędzali czas i teraz z rozrzewnieniem wspominają te chwile, jakby gdzie indziej nie było miejsca na picie taniego wina (spytajcie policjantów jak często tam ich przeganiają. Szczególnie przypadł mi do gustu pan, który z sentymentem wspomina radio na tym placu. Prawda we wczesnym okresie tzw. socjalizmu był tam umieszczony na słupie głośnik szczekaczka lub jak kto woli kołchoźnik do przekazywania rezimowych audycji. Znicze które tam zapalono cóż miały symbolizować? Pamięć po zmarłych? Tam nikt przecież nie został pochowany. Chyba że uznamy, że z chwilą rozwalenia pomnika pochowano tam PRL. Brawo Panie Burmistrzu wielu jest z Panem. Polikwidujcie jeszcze komunistycznych patronów ulic.
Ty chyba jesteś "rozkochany w głupocie i nienawiści". Dzięki takim jak ty Polska jest ciemnym zaściankiem Europy. I nie ma co ci więcej tłumaczyć bo nie jesteś tego w stanie pojąć tą jedną komórką mózgowa, która może jeszcze masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkochany.. ma rację manifestowała niewielka grupa a nie mieszkańcy. Wiekszość lewacy, jerden narodowiec (Tomasiak) i wielu niezorientowanych co do tego, że są narzędziem do robienia politycznych karier. Pożałowania godny spektakl. Zdrowy Lubartów pozostał w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak! Lewica z narodowcem i ze wsparciem PiS-u! To rzeczywiście zmowa wrogich sił była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre jaja - PiS domagał się likwidacji pomnika i przyczynił się walnie do jego sprzedaży a teraz protestuje w obronie placu! Czy oni coś tam, coś tam potrafią myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudujmy pomnik Sojuszu i Narodowca!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem reklamę o proteście na kablówce SM, może pani Was ma fakturę za nią? Bo nic darmo nie ma. A jeśli nie ma, to czy za reklamę zapłacili członkowie spółdzielni, a może znany lubartowski narodowiec????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zbudujmy pomnik Sojuszu i Narodowca!!!!!!!!!!!!!1
Po co jak zwoliński jest ładniejszy, odznaczany oskarami i gabaryty akurat na plac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zbudujmy pomnik Sojuszu i Narodowca!!!!!!!!!!!!!1
Po co jak burmistrz zwoliński jest ładniejszy, odznaczany oskarami i gabaryty akurat na plac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ospały napisał:
Jak ja żałuję że mnie tam nie było. Zawsze marzyłem aby zobaczyć przemawiającego Maciejewicza. Słyszałem że on niczym Lenin na dworcu w Piotrogrodzie stanął na ławce i przemawiał. Zazdroszczę Pisuarom którzy dostąpili zaszczytu słuchania Wodza. Niech żyje Sojusz z PiSem i Awangardą Narodową. Rozliczymy was w wyborach.
no wlasnie szkoda, że ciebie nie bylo bo bym zobaczyła kolejnego ........., który nie zastanawia się na przyszłością, który ma stołek tylko po to aby brać forsę za siedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...