Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poszkodowanych proszę o pilny kontakt pod numer telefonu 604 587 555.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych proszę o pilny kontakt pod numer telefonu 604 587 555.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu hiena sie odezwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może komuś podoba się jazda Pani "Rudej" jak to ja ją sobie nazwałam, ale ja wolę jednak bezpieczeństwo. Oczywiście droga również nie jest idealna,ale jak Paniusia widziała co się dzieje z jej rozklekotanym busem na tej drodze to moim skromnym zdaniem powinna myśleć o tym jak dostosować prędkość do warunków. Współczuję wszystkim pasażerom i mam nadzieję że wrócą prędko do zdrowia. P.S. Ruda poszukaj sobie innej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busa,nie prowadziła pani "Ruda" lecz inna pani to nie był bus bptura lecz innej firmy, a Ruda jeździła szybko ale bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie czułam się pewnie jadąc z Rudą na tych wertepach. Kobieta ta pędzi,nie zachowuje odpowiedniej odległości i nie wiem jak Wy, ale ja kiedy dotarłam do celu odetchnęłam z ulgą,że i tym razem się Pani udało. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mówimy o innej pani, tam na tych busach jeździły dwie Rude, jest też taka Czarna pani ona to dopiero szybko jechała z nią jak jechałem to mieliśmy stłuczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*** byłeś, gówno widziałeś. Akurat ta Pani potrafi jeździć, to nie ukrainka
nie wiesz nie komentuj-że byłem to fakt ,po wypadku w lubartowie na izbie ,razem z inną poszkodowaną jej rodziną którą zawiadomiłem ze swojego tel.i z nami ukrainka czyli kierowca ze złamaną ręką,coś jeszcze chcesz wiedzieć,,,,,nie wiesz głosu nie zabieraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prostym odcinku z poślizgu wyprowadzić - oczywiście, jeśli po miejscu poślizgu jest sucho. A na tej trasie była szklanka na całej długości. Jeżeli kupa żelastwa złapie wektor na pobocze, to żadne umiejętności nie pomogą. Na czymś takim nie ma po poślizgu żadnej kontroli. Pozdrawia stały bywalec trasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga drogą, ale Pani pseudo kierowca powinna odpowiedzieć za swój wyczyn! Do cholery kierowcy, wieziecie ludzi, za bezpieczeństwo których jesteście odpowiedzialni!!!
  Poszukuję osób poszkodowanych - w sprawie odszkodowania. Magda czy masz jakiś kontakt. W razie czego można przekazać mój 730100913
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka to jest droga. Jaki tam jest ruch? 2, 4 tys na dobę? Przecież to boczna mało ważna droga Pecha macie że mieszkacie z dala od dróg krajowych i ekspresowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...