Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedźwiada: Ojciec potrącił ciągnikiem swoją córkę

Utworzony przez Adamek, 10 czerwca 2012 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Stala śie moja osobista tragedia wydymali mnie w wiezieniu to bylo straszne a za razem fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno byla jego dziwka alez 12 lat nawet cycuszki nieurosły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich osobników jak Adamek powinno się izolować ! Widać, że ma problemy emocjonalne i nie rozumie rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co z nią? Przeżyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmie proszę o zamknięcie tematu i usunięcie wypowiedzi Adamka... nie wiecie jaki to szok dla rodziny. proszę także o odrobinę taktu i szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek to palant a DW powinien się zastanowic nad publikowaniem pewnych komentarzy, jak można tak napoisac o dziecku i jego tragedii. Życzymy Ci czegoś gorszego i żebyś to przeżył świadomie. Mam nadzieję, że dziewczynka przeżyła, współczucia dla rodziny. Tata trzymaj się, jesteśmy z Wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...