Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śmierdząca sprawa z tą budową, co z nieruchomością pod tą inwestycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, tylko Wspólny Lubartów, brawo Tomasiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to robią politycy/ tylko im jest ta sortownia potrzena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Lubartów powinien wystąpić ze związku, a sam twór mógłby nazywać się Związek Komunalny Gmin Ziemi LUBELSKIEJ. Mnie tam wsio ryba, ważne żebyśmy płacili mniej za odbiór śmieci. Reszta mnie nie interesuje. Wspólny Lubartów nie składajcie broni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie o co chodzi, czy udajecie naiwnych? Na moje oko lubartowska elita broni się przed utratą stanowisk przy kolejnym rozdziale władzy. Po klęsce w kolejnych wyborach samorządowych będzie cieplutka posadka w biurze śmieciozwiązku. Taki np Szumiec prawa ręka pisowskiego burmistrza bez zaplecza politycznego. Gdzie on się podzieje? Bajdurzę po biseptolu? Możliwe, że to prorocze wizje po lekturze jedynie słusznego głosu w twoim domu, czyli miejskiego lubartowiaka? a może mam gorączkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ macie w tym Lubartowie grajdoł Ktoś wywalczył dla Lubartowa prawie 50 mln ( Szumiec ). To jeszcze coś nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Lubartów powinien wystąpić ze związku, a sam twór mógłby nazywać się Związek Komunalny Gmin Ziemi LUBELSKIEJ. Mnie tam wsio ryba, ważne żebyśmy płacili mniej za odbiór śmieci. Reszta mnie nie interesuje. Wspólny Lubartów nie składajcie broni!
I tobie i...to wywalić wszystkie smieci na podwórko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ macie w tym Lubartowie grajdoł Ktoś wywalczył dla Lubartowa prawie 50 mln ( Szumiec ). To jeszcze coś nie tak.
Facet nawet jakby dozywotnio został szefem od śmieci to i tak zasłuizył sobie na to. Szumiec na burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie o co chodzi, czy udajecie naiwnych? Na moje oko lubartowska elita broni się przed utratą stanowisk przy kolejnym rozdziale władzy. Po klęsce w kolejnych wyborach samorządowych będzie cieplutka posadka w biurze śmieciozwiązku. Taki np Szumiec prawa ręka pisowskiego burmistrza bez zaplecza politycznego. Gdzie on się podzieje? Bajdurzę po biseptolu? Możliwe, że to prorocze wizje po lekturze jedynie słusznego głosu w twoim domu, czyli miejskiego lubartowiaka? a może mam gorączkę?
Raczej po Jabolu bajdurzysz, po biseptolu to jedynie troba siada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Lubartów powinien wystąpić ze związku, a sam twór mógłby nazywać się Związek Komunalny Gmin Ziemi LUBELSKIEJ. Mnie tam wsio ryba, ważne żebyśmy płacili mniej za odbiór śmieci. Reszta mnie nie interesuje. Wspólny Lubartów nie składajcie broni!
Własnie dzieki sortownie zapłacisz mniej bo Szwqajcaria dała Ci na to prawie 50 mln zł Dotarło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, tylko Wspólny Lubartów, brawo Tomasiak.
Znowu wpędzi ludzi w niepotrzebne koszty. Po podsumowaniu wszystkich spraw sądowych które przegrał okazało sie, że jego kłótnie kosztowały juz mieszkańców Lubartowa z odsetkami karnymi i i karami pienieznymi plus opłaty sadowe i koszta adwokackie około miliona złotych . Tak trzymać w wydawaniu spółdzielczych pieniędzy Tu prezes jest mistrzem świata . Oczywiści nagrode sam sobie wypłacił poprzez darmowe wczasy we Włoszech dla siebie i całej podoprzadkowanej świty Może z tego go rozliczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na którym to froncie Szumiec walczył o szwajcarskie środki? Szumiec nie ma żadnych zasług. ŻADNYCH!!! Dotarło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szumiec na burmistrza?!? Tak, ale nie w Lubartowie. Może Suwałki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze ja coś dodam. W relacji z obrad sesji wynika że nasz pan burmistrz uprawiał wycieczki w stronę radnych ze Wspólnego Lubartowa. Czy może mi się zdaje? Sala obrad Miejskiej Rady nie służy rozwlekaniu spraw spółdzielczych. Nie miejsce i czas. Prosimy o nieposługiwanie się spółdzielnią w miejskich wojenkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...