Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i w czem problem??? Z tekstu wyraznie wynika, ze nieboszczka wyrazila zgode na uczczenie naszego prezydenta,jak rowniez ofiary katastrofy smolenskiej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka nieboszczka? Z tego co widzę to właścicielka ma się całkiem dobrze. Wykorzystała miejsce przeznaczone na grób w celu zrobienia politycznego pomnika, do wyjaśnienia jest czy właściwie miała prawo do umieszczenia tej tablicy na cmentarzu. Mam wątpliwości czy umieszczenie pomnika/tablicy w intencji ofiar to to samo co nagrobek, w takiej sytuacji inna osoba w miejscu zarezerwowanym przez siebie na grób rodzinny będzie mogła postawić tablicę reklamową lub kiosk. Nie sądzę jednak by ktoś się o to upomniał. Zresztą taka tablica to niegodny sposób uczczenia takich wielkich osobistości. Ja bym chciał z 10 metrowy pomnik na każdym skrzyżowaniu w każdym mieście, na wsiach zadowolić można by się zwykłą kapliczką, a w miastach wojewódzkich można by zrobić specjalne sanktuarium dla ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku. O tym, że pałac prezydencki powinien zostać przerobiony na mauzoleum kaczyńskich to nie wspominam, bo każdy praworządny obywatel to wie.
Ostatnio edytowany 16 listopada 2010 o 14:50
0
A ja mam tylko jedno pytanie,czy jest gdzieś jeszcze w naszym pięknym kraju kawałek ziemi gdzie nie postawiono pomnika,nie wmurowano tablicy upamiętniającej tragedię smoleńską?!
0
Na tablicy napisano "MIESZKAŃCY LUBARTOWA" - czy ten napis dotyczy rzeczywiście - bez wyjątku - wszystkich "MIESZKAŃCÓW LUBARTOWA", czy też znikomej garstki lokalnych politykierów będących np. 0,001% "MIESZKAŃCÓW LUBARTOWA" ? Ot dziadek zadaje sobie takie pytanie! Politykier ma się do polityka tak jak ...[wpisz sobie Czytelniku sam].
0
was juz wszystkih pojebalo z ta katastrofa ?pytam
0
Żenada , tylko to słowo ciśnie się na usta.
0
Ciekaw jestem, co połączyło energiczną dobrą nauczycielkę ze zgorzkniałym, beznadziejnym w swoim fachu bankowcem. Oboje czynią "cyrk" z uświęconego miejsca spoczynku zmarłych. W jakim celu? łudzę się, że nie wyborczym. Lubartowska nekropolia to nie Powązki, żadnej z ofiar tej katastrofy w tym miejscu nie pochowano. Pozostały przy życiu, także w Lubartowie, polityczne sieroty po zmarłych pod Smoleńskiem - prawda, ale po półrocznej żałobie powinny się ocknąć. Podpisano na tablicy: "Mieszkańcy Lubartowa" - nie podano jednak ilu ich. Dwoje, jedenastu, a może sześćdziesiąt sześciu.... Mojej osoby proszę do tego nie liczyć. Napisano też "96 wybitnych Polaków" - ale inflacja! - tylu zasługujących na to miano, od stworzenia wszechświata do momenty katastrofy pewnie nie było. Jacy to byli "wybitni" polscy lotnicy, generałowie, agenci ochrony? Ci, właśnie przeświadczeniem o swojej wybitności w tym co robią tak naprawdę sprowokowali tą śmierć - także swoją. O zmarłych nie mówmy źle - może, ale i ich nie przeceniajmy. e Wreszcie, czy każdą "narodową", taką też przez siebie tylko - Polaków zawinioną, klęskę musimy na każdym publicznym placyku pomnikami "święcić" - A gdzie symbole upamiętniające, nasze sukcesy - te rozumem i pracą, a nie krwią ofiar, zdobyte? Były takowe?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: