Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromny korek na drodze krajowej nr 19 w kierunku Lublina

Utworzony przez Kierowca, 1 listopada 2011 r. o 23:56 Powrót do artykułu
Też mi nowość, jak co roku. Norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNA SPRAWA , Z NIEMIEC DO LUBLINA JEST OK 14 KM A WANDZIN JEST KILKA KILOMETRÓW PRZED NIEMCAMI , ALBO REDAKTORKU POMYLIŁEŚ MIEJSCOWOŚCI ALBO ILOŚĆ KM JAKI MIAŁ TEN KOREK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudować kładkę dla pieszych w Niemcach, zamiast tego przejścia ze zwalniającą sygnalizacją i po problemie. Taki sam korek tworzy się tam ilekroć więcej osób wraca do Lublina, czy to weekendy w wakacje, czy okres poświąteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nimce leżą ok. 18 km od Lublina a Wandzin jeszcze dalej, ok. 5 km od Niemiec więc jak wyszło "korek ma 10 km sięga miejscowości Wandzin"????? ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korek był - rzeczywiście i sięgał dalej niż miejscowość Wandzin. Stałem już w korku na zjeździe pod wiadukt w Wandzinie (od strony Lubartowa). I korek był jedynie do świateł w Niemcach. Później luz, aż do Spółdzielczośći. Ale ten korek to "pikuś" z tym co był od Kocka w kierunku Lubartowa do świateł na wahadle. Trzeba było czekać ok. 30-45 minut. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Korek był - rzeczywiście i sięgał dalej niż miejscowość Wandzin. Stałem już w korku na zjeździe pod wiadukt w Wandzinie (od strony Lubartowa). I korek był jedynie do świateł w Niemcach. Później luz, aż do Spółdzielczośći. Ale ten korek to "pikuś" z tym co był od Kocka w kierunku Lubartowa do świateł na wahadle. Trzeba było czekać ok. 30-45 minut. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ja jadac obwodnica lubartowa w kierunku lublina postalem od torow do ronda za rondem przejechalem z 500-600 metrow do stacji z helikopterem i znowu stanąlem stwierdzajac ze korek jak co roku do niemiec do swiatel czyli pewnie kolo 8-9km (ja zawrocilem i pojechalem inna droga ;) ) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...