Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opel wypadł z obwodnicy Lubartowa (zdjęcia)

Utworzony przez tuja, 23 maja 2010 r. o 22:01 Powrót do artykułu
A wyobrazcie sobie co by było jakby przy drodze było drzewo... Dużo szczęscia miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zjechała na praw pobocze, nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeżeli prawda co napisano - to może oznaczać, że wyprzedzała po poboczu - znaczy należy czym prędzej zabrać Jej prawo jazdy = bo pozabija wiele ludzi zamim sama zginie. Jechałem tą trasą tuż przed deszczem w godzinach 16-16,30. Czyli tuż przed wypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdiwiony wielce za głupotę napisał:
Jak zjechała na praw pobocze, nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeżeli prawda co napisano - to może oznaczać, że wyprzedzała po poboczu - znaczy należy czym prędzej zabrać Jej prawo jazdy = bo pozabija wiele ludzi zamim sama zginie. Jechałem tą trasą tuż przed deszczem w godzinach 16-16,30. Czyli tuż przed wypadkiem.
Znając "żetelność" "dziennikarzy" dziennika, zalecam wstrzemięźliwość przy ocenie tego co się stało. Jeżeli piszą,że podczas wyprzedzania zjechała na prawe pobocze, to może to oznaczać, że była wyprzedzana lub sama wyprzedzała. Pierwsza możliwość: z jakiegoś powodu uciekła na pobocze, druga=jej wielka głupota i tutaj bym się z Tobą zgodziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy opel miał włączone światła ? bo to ważne ze względów bezpieczeństwa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
A wyobrazcie sobie co by było jakby przy drodze było drzewo... Dużo szczęscia miała.
w Europie zachodniej są drzewa przy drogach. całe szpalery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
w Europie zachodniej są drzewa przy drogach. całe szpalery
No są. Ale jakie mają drogi i jaką kulturę jazdy Bez porównania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...