Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słyszałem, że Mochery zwierają szyki! Ja tam idę, nie będę liczył na drapane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ole,ole,ole...nie damy sie,nie damy sie... Zwolińskiemu mówimy - NIE!!! łi ar de czempions maj frend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za niewybieraniem ponownie aktualnego burmistrza, dlatego pójdę na wybory i nie zagłosuję na niego. Nie jestem też za jemu podobnymi jego przeciwnikami i dlatego nie pójdę na referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfsdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sdfsdf
qwerty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubartowska Wściekła Trójca" /Lisek, Wąs, Tomasiak/. Pani Elu nie pasuje Pani do nich, oni walczą o urząd a Pani będzie u nich sprzątaczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąs jest z nimi łączona specjalnie (pewnie przez nich samych), przestraszyli się,że tyle ludzi podniosło tyłki z krzeseł. Najpierw podpisywali się,że niby też są organizatorami ref. w sprawie placu-bo popularny temat i więcej przeciw niż za,a ona niby burmistrza odwołuje. Napisała,że nie - to teraz się nazywa,że kiepsko. A jakby sobie gęby przy każdej okazji placem nie wycierali to i więcej ludzi by poszło. A ja dzisiaj idę na wiec przeciwników referendum. Ciekawe kto go organizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nałazili się jak głupki, ta mówi,że nie, ta mówi,że tak - kto ma racje? Ludzie mówili,że jej to ukradną,bo gdzie może,to pod placem się podpisuje Jublewska. I jak widać mieli racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...