Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fałszywy alarm o bombie w szpitalu w Lubartowie. 50-latek zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2017 r. o 15:09 Powrót do artykułu
Tak dla żartu. Powinien pokryć koszty operacji x 3. Nie ja nie żartowałem. Stary dureń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak dla żartu. Powinien pokryć koszty operacji x 3. Nie ja nie żartowałem. Stary dureń.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------- ciekawie z czego pijak może pokryc, chyba, że jeszcze narobi dzieci i z 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no mocna akcja policji,wykazali się chłopacy,pewnie leszcz z zarejstrowanego telefonu na siebie zadzwonił więc policja szybko ustaliła kto co i jak i zatrzymała sprawcę, brawo chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary a głupi. Pokrycie kosztów akcji niezbędne, więzienie - raczej "zawiasy", bo bezsensem byłoby utrzymywanie durnia. Do tego dowalić 20 godz. tygodniowo przez 5 lat obowiązkowych prac np. na rzecz hospicjum. Może to nauczyłoby "dowcipnisia" rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść k3omentarza (minimum 6 znaków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...