Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrzeżenie CBR BIONET- NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

Utworzony przez naiwniak, 25 maja 2010 r. o 16:03
Uwaga na nieuczciwych akwizytorów którzy podają się za ankieterów i naciągają na zakup różnych produktów, ja jestem "szczęśliwą" posiadaczką cudownego aparatu do masażu, który nie jest wart swojej ceny i nie ma potwierdzonych badań o jego skuteczności........... a do tego rzekomy kurier który straszy poważnymi kosztami jeśli nie przyjmie się tej przesyłki i który zabrał kasę i nie zostawił faktury ani paragonu więc wspaniała dwunastomiesięczna gwarancja też nie jest mi bez faktury do niczego przydatna............... Uważajcie na oszustów, chociaż penie traficie na to forum już po fakcie...................... tak jak ja.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ NIEUCZCIWYM AKWIZYTOROM.......... ZROBIĄ WAM PRANIE MÓZGU I ZOSTAWIĄ ZE SPRZĘTEM KTÓRY NIE JEST WART SWOJEJ CENY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NA KTÓREGO NIE BĘDZIECIE MOGLI ZWRÓCIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...