Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Petarda wybuchła w ręku 11-latka z Lubartowa

Utworzony przez gosc, 30 grudnia 2010 o 14:20 Powrót do artykułu
Trzeba kare dac... przeciez bylo NIE WOLNO... We francji, sprzedaje sie petardy tylko 31 grudnia, a strzelanie jest dozwolone tylko 31ego od 16ej do 1ego o 20ej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja sie pytam gdzie byli rodzice
0
i bardzo dobrze, juz więcej petard do łap nie weźmie. Jak nie wolno to nie wolno i wyjątków nie ma. Powinni jeszcze za to odpowiadać rodzice i baba, która mu sprzedała te petardy.
0
Szkoda,że gnojowi łba nie urwało, ale może następnym razem.
0
deb*** z ciebie
0
a co w zwiazku z tym zakazem petard? czy dziecko zostanie aresztowane jeszcze za zlamanie zakazu? jak mowi przyslowie nieszczescia chodza parami
0
No ładnie, to jeden z tych gojków spod tesco. Widziałem jak mu strzeliło, zachowywał się jakby nic się nie stało, a jednak
0
Jak ja lubie jak tych po...rańcow wali. Ten lubartów to bida aż piszczy, ale smarki mają na takie zabawy. Bedzie smród miał nauczkę d końca rzycia.
0
Ty pisowiec jesteś analfabetą. Zanim coś napiszesz to pomyśl. Bo kiedyś i tobie może coś się w "RZYCIU" przytrafic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: