Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani z 3-latkiem uciekali przed policją

Utworzony przez jarpen, 16 lutego 2013 r. o 10:58 Powrót do artykułu
nie łyse opony tylko opony typu SLICK! Jestem zarzenowany poziomem dziennikarstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i Tusk zapomnieli o tym ze w Polsce przez nich zadzonej zyja tez ludzie biedni i w niedostatku oni tez chca sie przemieszczac wygodnie i nie PKS em. Bogacza nie zatrzymia jak jedzie wypasiona fura, ale biedaka to juz bez oporu. policja zaczela isc nie z narodem ale z wladza renka w renke. nie o taka Polske zesmy walczyli i nie taka miala byc. teraz to tylko ugnembic robotnika i chlopa. gonic do roboty bo na kapitalistow robic musi kazdy Polak. Zydowstwo i Ruskie rosplenili sie i z Niemcem tylko doja ojczyzne mila. teraz taka moda co by to tylko na kosciol, na chlopa i robola napadac ale juz zaras beda wybory i Polacy mondrzejsi teras i juz Tusk do wladzy napewno nie. dwa lata z Kaczynskim byly w perspektywie dobrego dla wszystkich i zaras zdrada i zawisc i nuz w plecy rzondowi co to dbal o szkole i narodowi dal szanse Keppera tez osmieszali i gnojili aby tylko dac Niemcom i Ruskim wladze nad wszystkim i oddac za darmo dorobek zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W aucie jechał jeszcze 28–latek wraz ze swoją 27–letnia konkubiną
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarpen ORTOGRAFIA SIE KŁANIA!!!zarzenowany !!!!hyhyhyhyhy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje imię napisał:
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
Wszak od tego mamy sady, aby zakazywaly publikowania niewygodnych informacji o naszych wybrancach! Vide J.Kurski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
Aleś namieszał! Nie masz fotelika dla dziecka - nie odwozisz dziecka!!! Pochlałeś nie prowadzisz pojazdu!!!Proste zasady? Ja takie stosuję i wymagam tego od innych. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
słuszna uwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884'] najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
IMMUNITET wystarczy zamiast prawa jazdy i chlać też może, mogą mu skoczyć na kant WAŁA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apropo komentarzy- byłoby mi zwyczajnie wstyd narażać znajomego i prosić o odwiezienie, gdybym nie miała przy sobie fotelika ( ale to kwestia kultury). A odnośnie samego wydarzenia: nachlani rodzice, jechali gruchotem z jakimś pijaczyną i narażali dziecko. Skoro sama zapinasz pasy, to dlaczego tak dbasz o siebie? Po co? To jest zwyczajny egoizm rodziców. Ja, moja impreza, mój powrót do domu, a gdzie dziecko w tym wszystkim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę na imprezę z dzieckiem biorę fotelik lub planuję jakiś powrót! Do jasnej ch..... nie piszcie, że oni z dzieckiem pojechali "na głupa" i nie zaplanowali powrotu. Skoro jechali z dzieckiem to nie mówmy o gów....arskich wybrykach. Tak w ciemno na imprezę to można sobie jechać bez dzieci. Nie tłumaczcie ludzi, którzy mają dzieci , a nie mają mózgów, bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...