Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany 24-latek holował pijanego kolegę

Utworzony przez ww, 26 stycznia 2014 o 10:14 Powrót do artykułu
dostanie trzeci zakaz sądowy i dalej napruty za kółko ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa zakazy sądowe - to będzie miał trzeci. Dopiero jak zabije dziecko sędziego to go posadzą?
0
Kiedy przedawni się sprawa sędziego, który w Kraśniku po pijaku szalał jednokierunkową pod prąd ? Niestety jego kolesie grają na zwłokę, bo nie mogę uwierzyć, w aż taką, nieudolność sądu. Może media niech przypomną o tym a przełożeni miejscowego prezesa sądu niech wyciągną odpowiednie wnioski.
0
dostanie trzeci zakaz sądowy i dalej napruty za kółko ...
A wystarczy, żeby miał w samochodzie alkomat i na pewno nie jechałby po pijaku. Prawda, panie premierze?
0
w kasniku policiant ktory iechal po piianemu nie stracil  prawka i poszedl na wczesnieisza emeryture Tu rzadza inne prawa
0
OPIS --zatrzymuję się przd znakiem STOP   z tyłu najeżdza we mnie uzytkownik pojazdu samochodowego uszkadza mi zderzak , winowajca nie chce ugody , wzywam polcję ta karze sprawce kolizji a mnie zabiera dowód rejestracyjny . Tylny zderzak był uszkodzony na szerokości 50 cm i tylko to było powodem zabrania mi dowodu Policjant w ciągu siedmiu dni nakazał mi naprawe tego zderzaka ...CZY POLICJANT Z PONIATOWEJ NIE PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE?
0
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO !! wiele razy, różne partie, wnosiły pod obrady sejmu, projekty ustaw przewidujące konfiskatę auta, które prowadzi pijak !! Zawsze SLD i PO były przeciw!! w ich szeregach jest najwięcej pijaków za kierownicą!! Broniły swoich kolesi!
0
panowie w czarnych sukienkach pomimo że nie sa   w PO  tez walą gaz i to tak zdecydowanie
0
panowie w czarnych sukienkach pomimo że nie sa   w PO  tez walą gaz i to tak zdecydowanie
  Oni są z SLD...
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się te dwa pijane ścierwa nie zabiły! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
0
na jakim etapie sprawa adwokata ktory wjechal w teatr w Lublinie?
0
Alkomat nie rozwiąże problemu głupoty ale może komuś rozsądnemu pokazać, żeby jeszcze poczekał z jazdą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: