Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany 24-latek holował pijanego kolegę

Utworzony przez ww, 26 stycznia 2014 r. o 10:14 Powrót do artykułu
dostanie trzeci zakaz sądowy i dalej napruty za kółko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa zakazy sądowe - to będzie miał trzeci. Dopiero jak zabije dziecko sędziego to go posadzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przedawni się sprawa sędziego, który w Kraśniku po pijaku szalał jednokierunkową pod prąd ? Niestety jego kolesie grają na zwłokę, bo nie mogę uwierzyć, w aż taką, nieudolność sądu. Może media niech przypomną o tym a przełożeni miejscowego prezesa sądu niech wyciągną odpowiednie wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostanie trzeci zakaz sądowy i dalej napruty za kółko ...
A wystarczy, żeby miał w samochodzie alkomat i na pewno nie jechałby po pijaku. Prawda, panie premierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kasniku policiant ktory iechal po piianemu nie stracil  prawka i poszedl na wczesnieisza emeryture Tu rzadza inne prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPIS --zatrzymuję się przd znakiem STOP   z tyłu najeżdza we mnie uzytkownik pojazdu samochodowego uszkadza mi zderzak , winowajca nie chce ugody , wzywam polcję ta karze sprawce kolizji a mnie zabiera dowód rejestracyjny . Tylny zderzak był uszkodzony na szerokości 50 cm i tylko to było powodem zabrania mi dowodu Policjant w ciągu siedmiu dni nakazał mi naprawe tego zderzaka ...CZY POLICJANT Z PONIATOWEJ NIE PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO !! wiele razy, różne partie, wnosiły pod obrady sejmu, projekty ustaw przewidujące konfiskatę auta, które prowadzi pijak !! Zawsze SLD i PO były przeciw!! w ich szeregach jest najwięcej pijaków za kierownicą!! Broniły swoich kolesi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie w czarnych sukienkach pomimo że nie sa   w PO  tez walą gaz i to tak zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie w czarnych sukienkach pomimo że nie sa   w PO  tez walą gaz i to tak zdecydowanie
  Oni są z SLD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się te dwa pijane ścierwa nie zabiły! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakim etapie sprawa adwokata ktory wjechal w teatr w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkomat nie rozwiąże problemu głupoty ale może komuś rozsądnemu pokazać, żeby jeszcze poczekał z jazdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...