Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam, może nie na temat ale ciekawi mnie czy Pan Dyrektor Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim tak uparcie obstawałby za zwolnieniem osadzonego Stanisława Z., gdyby ten pijany kierując samochodem zabiłby Mu np. Żonę, Dziecko, Matkę czy kogoś z bliskiej rodziny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on już został ukarany w momencie zdarzenie w najwiekszym wyobrażalnym wymiarze. Z pewnością chętnie odsiedziałby dożwocie albo oddał życie żeby tylko jego żona i 2 córeczki żyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on już został ukarany w momencie zdarzenie w najwiekszym wyobrażalnym wymiarze. Z pewnością chętnie odsiedziałby dożwocie albo oddał życie żeby tylko jego żona i 2 córeczki żyły.
  Ludzie zdecydujcie się na coś. Najpierw jęczycie, żeby karać pijanych kierowców bez litości a teraz płaczecie jaki on biedy i przez los pokarany. Nieważne kogo zabił jadąc po pijaku, kara ma być jedna bez względu na to czy to były osoby dla niego obce czy też rodzina.   Pytanie do dyrektora zakładu karnego: czy gdyby osadzony nie był strażnikiem więziennym też z taką stanowczością nalegałby na jego przedterminowe zwolnienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie dyrektorze Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Dlaczego tak zaciekle wnioskuje pAN za wypuszczeniem tego mordercy z więzienia? Czy dlatego że był on klawiszem, czy może są i złodzieje którym pAN tez w taki sposób pomaga i jest zaangażowany w ich uwolnienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjdzie wczesniej lub nie, ale i tak najwiekszą jego karą będzie świadomość, że zabił swoją rodzine, większej kary dostać nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zdecydujcie się na coś. Najpierw jęczycie, żeby karać pijanych kierowców bez litości a teraz płaczecie jaki on biedy i przez los pokarany. Nieważne kogo zabił jadąc po pijaku, kara ma być jedna bez względu na to czy to były osoby dla niego obce czy też rodzina.   Pytanie do dyrektora zakładu karnego: czy gdyby osadzony nie był strażnikiem więziennym też z taką stanowczością nalegałby na jego przedterminowe zwolnienie?
Policjant znowu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę się zapytać, kto na szybkiego pisał ten artykuł? Byk za bykiem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najdłuższe wyroki dla pijanych morderców w mundurach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reka rękę myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on już został ukarany w momencie zdarzenie w najwiekszym wyobrażalnym wymiarze. Z pewnością chętnie odsiedziałby dożwocie albo oddał życie żeby tylko jego żona i 2 córeczki żyły.
Głos sumienia się odezwał.. cóż myślisz jak normalny człowiek i chwała Ci za to :) ale on w momencie zatrzymania miał 2,5 promila! Jeżeli się kiedykowliek ktoś z Was "bawił" alkomatem to wie, że koleś nie był po 2 piwkach tylko miał ostro w czubie. Ale mimo to zaryzykował życie swojej rodziny i zabił 2 niewinne osoby (żona - cóż dorosła (chyba) kobieta i wsiada z 4 dzieci z pijakiem za kółkiem więc jak dla mnie współwinna. Nie sądzę żeby chętnie odsiedział dożywocie czy oddał życie za życie rodziny skoro był w stanie zrobić to zrobił. Prawdziwy facet nie ryzykuje życia rodziny jeżdżąc po pijaku. Prawdziwy facet jest odpowiedzialny. Prawdziwy facet nie ma takich dylematów moralnych potem. Wiec jako, że to nie jest prawdziwy facet tylko jakiś ludzki (czy na pewno ?) wypierdek cebulowego społeczeństwa przymykającego oko na jazdę po pijaku i żyjącego w myśl zasady "mnie to nie spotka, mnie to nie dotyczy, to tylko kilka km" to nie wiem czy sumienie go gryzie tak jak sobie to wyobrażasz..   Może się mylę..   Ale jedno to fakt - zabił po pijaku, za kółkiem 3 osoby i za to powinnien dostać 25 lat min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szyte grubymi nićmi- sitwa....A z tego co pamiętam to chyba kerowca Kia to jego szwagier z rodziną. Czyli przestępstwo zostało w rodzinie....Jako szary obywatel jestem za surowymi karami dla pijaków-bandytów.Zwolnienie tego mordercy tylko zachęci innych do jazdy po pijaku.Np. bedzie gość wściekly na żonę , tesciową - bedzie chciał się ich pozbyć to po pijaku weźmie ich na przejaźdźkę, bęc w słup i co za morederstwo dostanie tylko 4 lata , a po 2 wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos sumienia się odezwał.. cóż myślisz jak normalny człowiek i chwała Ci za to :) ale on w momencie zatrzymania miał 2,5 promila! Jeżeli się kiedykowliek ktoś z Was "bawił" alkomatem to wie, że koleś nie był po 2 piwkach tylko miał ostro w czubie. Ale mimo to zaryzykował życie swojej rodziny i zabił 2 niewinne osoby (żona - cóż dorosła (chyba) kobieta i wsiada z 4 dzieci z pijakiem za kółkiem więc jak dla mnie współwinna. Nie sądzę żeby chętnie odsiedział dożywocie czy oddał życie za życie rodziny skoro był w stanie zrobić to zrobił. Prawdziwy facet nie ryzykuje życia rodziny jeżdżąc po pijaku. Prawdziwy facet jest odpowiedzialny. Prawdziwy facet nie ma takich dylematów moralnych potem. Wiec jako, że to nie jest prawdziwy facet tylko jakiś ludzki (czy na pewno ?) wypierdek cebulowego społeczeństwa przymykającego oko na jazdę po pijaku i żyjącego w myśl zasady "mnie to nie spotka, mnie to nie dotyczy, to tylko kilka km" to nie wiem czy sumienie go gryzie tak jak sobie to wyobrażasz..   Może się mylę..   Ale jedno to fakt - zabił po pijaku, za kółkiem 3 osoby i za to powinnien dostać 25 lat min.
  Dobrze powiedziane - nic dodać nic ująć! Kary dla pijanych morderców za kierownicą są w Polsce SKANDALICZNIE NISKIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane - nic dodać nic ująć! Kary dla pijanych morderców za kierownicą są w Polsce SKANDALICZNIE NISKIE!!!
Dobrze że Tusk odchodzi wreszcie,jest szansa że to się zmieni jak ta cała żydokomuna ustąpi !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) koleś nie był po 2 piwkach tylko miał ostro w czubie. Ale mimo to zaryzykował życie swojej rodziny i zabił 2 niewinne osoby (...)
No właśnie, trudno to nazwać nieumyślnym spowodowaniem śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...