Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziennikarzyki jak nie wiecie to nie piszcie.Nie ma Woli Blizackiej tylko Wola Blizocka.Zenujący jesteście.Mieszkam 3 km od woli i wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coś na temat zbiórki napiszesz, czy przyszedłeś wyłącznie strzelić focha na dziennikarzy? Wpłacę na pewno jakiś grosz i namawiam innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już przelałam. Byłam w podobnej sytuacji wiec wiem, że liczy się każda złotówka. Pomóżmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było UBEZPIECZENIA? To niech teraz radzą sobie same! Macie szczęście, wszyscy wy, którzy żebrzecie pomoc, bo jakbym ja rządził, to nikt by nie dostał złamanego grosza z budżetu państwa. Tak jak nie dostają go osoby, które nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i ulegną wypadkowi, tak cwaniacy nieubezpieczający domów nie powinni dostawać ani grosza i tyle. I nie ma w tym braku empatii, to sprzeciw wobec cwaniactwu Polaków, co to żal im kasy na ubezpieczenie, a drogie nie jest, a później żebrzą pomoc od państwa, a państwo, nie wiem z jakiej niby racji, daje im kasę z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest: Jak ktoś nie ma ubezpieczenia zdrowotnego bo udac sie do mupu raz na 3 miesiace jest problemem to szpital w takich przypadkach wnioskuje do mopru o potwierdzenie prawa do świadczeń opieki zdrowotnej. Znaczna wiekszość wniosków rozpatrywana jest pozytywnie więc lenie dalej leniami mogą być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś tej kasy nie ma? a jeśli się nie znasz to sie nie wypowiadaj i nie pisz głupstw. bo nikt ci nie kaze placic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ubezpieczony czy nie to trzeba pomóc. Nie wszyscy cwaniakuja z oszczedzeniem na ubezpieczeniu. Być może sytuacja zmuszała do tego że pieniądze były przeznaczone na ważniejsze i skromniejszej cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1055300" timestamp="1436528445"] Dziennikarzyki jak nie wiecie to nie piszcie.Nie ma Woli Blizackiej tylko Wola Blizocka.Zenujący jesteście.Mieszkam 3 km od woli i wiem[/quot Nie ma słowa "zenujący", tylko"żenujący" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś tej kasy nie ma? a jeśli się nie znasz to sie nie wypowiadaj i nie pisz głupstw. bo nikt ci nie kaze placic !
O dokładnie! Bardzo mądże napisane! Nie wszyscy mają tyle pieniędzy, żeby odbódować dom, który uległ całkowitemu zniszczeniu w pożarze. Ciekawe jak on by się czuł gdyby w jednej chwili spłonął cały dorobek jego życia. Wyobraźcie sobie co musi czuć ta 80 letnia kobieta, która nie ma już domu w którym przeżyła całe swoje życie. Co musi czuć P.Helena która została z chorą matką i małą córką. Co musi czuć Ola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm ogromne współczucie dla rodziny. Myślę , że Pani Katarzyna Dowbor ze swoją wspaniałą ekipą remontową może tej rodzinie pomóc i w ciągu 5 dni moze stworzyć Nowy dom jak to jest pokazane w programie Polsat, chyba ze jest to robione pod publikę. Bo zbieranie datków to może trwać bardzo długo ,że zastanie zima a rodzina będzie żyć pod gołym niebem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było UBEZPIECZENIA? To niech teraz radzą sobie same! Macie szczęście, wszyscy wy, którzy żebrzecie pomoc, bo jakbym ja rządził, to nikt by nie dostał złamanego grosza z budżetu państwa. Tak jak nie dostają go osoby, które nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i ulegną wypadkowi, tak cwaniacy nieubezpieczający domów nie powinni dostawać ani grosza i tyle. I nie ma w tym braku empatii, to sprzeciw wobec cwaniactwu Polaków, co to żal im kasy na ubezpieczenie, a drogie nie jest, a później żebrzą pomoc od państwa, a państwo, nie wiem z jakiej niby racji, daje im kasę z moich podatków.
A może nie było stać je na ubezpieczenie?Zaraz że żebrzą jak nie chcesz pomóc to stul ryj bo więcej z twoich podatków idzie na pomoc psom jak ludziom.A przez takich jak Ty coraz bardziej rozszerza się zaraza jaka jest znieczulica.Wiec zaszyj się w swojej oborze ze swoimi pieniążkami i módl się żeby Cie coś takiego nie spotkało.Bo pewnie nikt ci nie pomoże.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast odbudowywać (co zapewne będzie kosztowne) proponuję, aby ta Pani (ze składek) zakupiła sobie domek w stylu holenderskim. Za około 60 tys.zł można już chyba zakupić taki nowy domek w wypasionej wersji (docieplony, ogrzewany, itp.) . Albo taki domek "z odzysku" za znacznie niższą kwotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było UBEZPIECZENIA? To niech teraz radzą sobie same! Macie szczęście, wszyscy wy, którzy żebrzecie pomoc, bo jakbym ja rządził, to nikt by nie dostał złamanego grosza z budżetu państwa. Tak jak nie dostają go osoby, które nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i ulegną wypadkowi, tak cwaniacy nieubezpieczający domów nie powinni dostawać ani grosza i tyle. I nie ma w tym braku empatii, to sprzeciw wobec cwaniactwu Polaków, co to żal im kasy na ubezpieczenie, a drogie nie jest, a później żebrzą pomoc od państwa, a państwo, nie wiem z jakiej niby racji, daje im kasę z moich podatków.
Ma Pan rację.!!!! Oprócz tego jak ludzie chcą niech pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłam kiedyś w takiej sytuacji i dobre ludziska pomogły. Zrobiłam mały przelewik i mam nadzieję że więcej osób zrobi to samo, zamiast bezsensownie debatować o ubezpieczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję, drobna kwota już przelana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miejscowość nazywa się Wola BLIZOCKA, a nie Blizacka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom był ubezpieczony, niestety ekwiwalent za stary dom nie wystarczy na odbudowanie nowego. Życie ich nie oszczędzało, jednakże zawsze same dawały radę. Nigdy o nic nie prosiły, a pomocą same chętnie służyły. Dlatego teraz, kiedy potrzebują Waszej pomocy nie piszcie głupot na forum, a wspomóżcie groszem. Pomyślcie o 80-letniej kobiecie, która wiele w życiu przeszła i 6-letnim dziecku, które nie ma teraz swojego domu, poczucia bezpieczeństwa.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z opinią ze Panstwo rozdaje moje pieniądze ubezpieczyc sie mozna a nawet potrzeba a tak ogolnie to przy tej elewacji to piorunochronu nie zainstalowac sie nie dało dwie kobiety i dziecko a gdzie jakis "chłop"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coś na temat zbiórki napiszesz, czy przyszedłeś wyłącznie strzelić focha na dziennikarzy? Wpłacę na pewno jakiś grosz i namawiam innych.
byłem na rozbiurce domu helenki , koleżanka z pracy ..... nie powiem ,że nikogo nie było cała wieś się zebrała . tak trzeba trzymać  pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla cerazego moim zdaniem należy się medal za uratowanie życia ,przecież życie to najważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...