Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam sie z opinią ze Panstwo rozdaje moje pieniądze ubezpieczyc sie mozna a nawet potrzeba a tak ogolnie to przy tej elewacji to piorunochronu nie zainstalowac sie nie dało dwie kobiety i dziecko a gdzie jakis "chłop"
Wszystkie chłopy rozjechały się po świecie za chlebem,do tego te komuchy francowate,Bul i ta suka Smoleńska doprowadziły przez osiem lat swoich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi mi o pomoc bo takowa sie nalezy ale pytam Gdzie jest kurwa Panstwo ktore powinno pomagac w takich sytuacjach odpowiedz jest prosta syryjczykow dokarmia za nasze pieniadze tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pomyslcie czasem!!! Biedne kobiety, ledwo uszly z zyciem, dom doszczetnie zniszczony!!! A wy o ubezpieczeniach, piorunochronach i o tym ze ani jednego faceta. Sami zyjecie w Polsce, wiecie jak jest ciezko...coraz ciezej. Nie kazdego stac na ubezpieczenie ( choc wiem ze te Panie mialy )...szkoda gadac!!! Wstyd mi za Was !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski rząd nie pomaga bo musi przecież super warunki zapewnić 2000 czarnym ale Polska to zjebany kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego panstwo powinno pomagac w takich sytuacjach? A jak dostane sraczke to tez ma pomagac? Ludzie, ubeziecznenie domu od pioruna to 60 zl na rok. Nie bylo stac na 60 zl to teraz musi byc stac na nowy dom. Dlaczgo JA mam placic a one nie musza, bo jak sie im spali to rzad MA ZABRAC MI (mimo ze zaplacilem) i dam IM. Yebana komuna wiecznie zywa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak bys gegal jak by w Ciebie pier... jestes burak bez serca. Ubezpieczenie, ktore autentycznie miala...napewno nie pozwoli na odbudowanie domu... wiadomo jak wyplacaja ubezpieczenia. Nie chcial bys tego doswiadczyl. Bylem, gasilem i wiem, ze to wielka tragedia. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy pomagaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczenie akurat bylo tylko nie wysokie ,ale co ty mozesz powiedzieć na ten temat jak sam tego nie przeszedłeś ,najpierw trzeba przezyć cos takiego a pozniej mozna pisać takie glupie komentarze jak ty piszesz.trzeba bylo pojechac i zobaczyć jak to wygladalo z bliska.Ja akurat bylam nawet ze slaska pojechalam bo w tym pozarze byla moja tesciowa szwagierka i corka Ola.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...