Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widac ze wypowiadaja sie tu osoby ktore sraja w gacie powyzej 120 km/h, - tak sramy jak mamy świadomość, że są tacy jak ty i ten idiota. pewnie takim autem nigdy nawet nie jechaliscie, - oczywiście inni maja wyłącznie stare graty pajacu moze nie jest to jakas super fura ale pewnie nawet za bardzo nie czuc tej predkosci, - chłopczyku tobie zwieracz zaciska się przy 300 km/h - zuch Czy macie małe sisiory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i z jakiej racji go wyzwywacie od deb***i, powinien was podac do sadu o znieslawienie... Jak na tamten odcinki drogi to 220km/h to jednak troche za duzo. Ale nie dziwcie sie, jak nie ma w lubelskim zadnych torow aby pocwiczyc bezpieczna jazde i sie wyszalec to ludzie robia to na drogach, bo gdzie maja to robic ? zamiast zainwestowac w cos takiego to nie.. lepiej wstawic fotoradar. Poza tym jak stoicie w korku 2h na trasie to tez potem ma sie ochote przycisnac mocniej na pedal gazu, kto wie moze i to przydazylo sie jemu. A co do przepisow to sa bez sensu bo kierowca ktory przekroczy predkosc o 51km/h dostanie 500zl i 10 pkt, a kierowca ktory przekroczy chocby jak wyzej i wiecej dostanie tyle samo, jest to nie fair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego cwanego (?) skurw..... to do paki ! Prawko dożywotnio ! Recydywa powinna byc bardzooo surowo karana ! Tyle w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Takiego cwanego (?) skurw..... to do paki ! Prawko dożywotnio ! Recydywa powinna byc bardzooo surowo karana ! Tyle w temacie !
jak piszesz to chociaz znaj znaczenie slow, ktore wypowiadasz, bo skad wiesz ze on jest recydywista?? chyba ze go znasz i znasz jego przeszlosc kryminalna to sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezla propaganda, bo predkosc to samo zlo a inne wykroczenia sie nie licza.. ja przez godzine jazdy po miescie bym lepsze, bardziej zagrazajace ludziom znalazl ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak piszesz to chociaz znaj znaczenie slow, ktore wypowiadasz, bo skad wiesz ze on jest recydywista?? chyba ze go znasz i znasz jego przeszlosc kryminalna to sorry
nie ośmieszaj sie idź odrób lekcje.... a jak byś nie wiedziała to czytaj.. ze zrozumieniem i zapamietaj!! za wikipedia: Recydywa (powrót do przestępstwa) - słowo to wywodzi się z języka łacińskiego, od słów: recidivus co oznacza – powrotny, powtórny, od recidere - popadać w coś na nowo, wracać. i przeczytaj jeszcze raz artykuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak piszesz to chociaz znaj znaczenie slow, ktore wypowiadasz, bo skad wiesz ze on jest recydywista?? chyba ze go znasz i znasz jego przeszlosc kryminalna to sorry
Nie chodzi o przeszłośc kryminalną :-) Chodzi o to że juz raz ( a moze i wiecej ?) go zatrzymali gdy grubo przekroczył prędkość. O to mi chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Takiego cwanego (?) skurw..... to do paki ! Prawko dożywotnio ! Recydywa powinna byc bardzooo surowo karana ! Tyle w temacie !
"Recydywa (powrót do przestępstwa) - słowo to wywodzi się z języka łacińskiego, od słów: recidivus co oznacza – powrotny, powtórny, od recidere - popadać w coś na nowo, wracać." a oto dowód iz mam racje, skoro wybrał obrone przed sądem to do momentu uprawomocnienia sie wyroku i skazania jest teoretycznie niewinny, moze akurat zostanie uniewinniony poniewaz bedzie mial dobre dowody na to ze byl w tym momencie niewinny? ja wiem ze nie mozna bronic przestepcy, ale w tej chwili go zniesławiasz ;] jak ktos wczesniej tu powiedzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Recydywa (powrót do przestępstwa) - słowo to wywodzi się z języka łacińskiego, od słów: recidivus co oznacza – powrotny, powtórny, od recidere - popadać w coś na nowo, wracać." a oto dowód iz mam racje, skoro wybrał obrone przed sądem to do momentu uprawomocnienia sie wyroku i skazania jest teoretycznie niewinny, moze akurat zostanie uniewinniony poniewaz bedzie mial dobre dowody na to ze byl w tym momencie niewinny? ja wiem ze nie mozna bronic przestepcy, ale w tej chwili go zniesławiasz ;] jak ktos wczesniej tu powiedzial.
ale o czym ty gadasz... popelnił przestępstwo pare dni temu... i pozniej powtórnie popełnił przestępstwo. Twierdzisz ze nie popełnił przestępstwa ?? Sąd nie bedzie udawadniał czy popełnił czy nie bo to jest oczywiste tylko orzecze kare i juz... nie rozumiesz tego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak piszesz to chociaz znaj znaczenie slow, ktore wypowiadasz, bo skad wiesz ze on jest recydywista?? chyba ze go znasz i znasz jego przeszlosc kryminalna to sorry
jak widać Ty nie wiesz co znaczy recydywa!, Wyraźnie pisze że wcześniej został złapany za przekroczenie prędkości, to co to jest jak nie recydywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale o czym ty gadasz... popelnił przestępstwo pare dni temu... i pozniej powtórnie popełnił przestępstwo. Twierdzisz ze nie popełnił przestępstwa ?? Sąd nie bedzie udawadniał czy popełnił czy nie bo to jest oczywiste tylko orzecze kare i juz... nie rozumiesz tego ??
rozumiem, ale do momentu ogloszenia i uprawomocnienia sie wyroku jest niewinny czy tego chcesz czy nie, czyli przez najblizsze 3 miesiace (jesli sie nie bedzie odwolywal) bedzie niewinny jesli nie rozumiesz na czym polega prawo to sorry, winny by był gdyby przyjal mandat, ale on chce sie bronic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe, że Policja może zatrzymać pojazd gdy kierowca nie ma przy sobie prawa jazdy / dokumentów etc., a gdy jedzie ponad 200km/h to "wlepia" się mu jedyne 500zł i 10 punktów karnych i puszcza wolno - poto, by mógł dalej gnać i możliwe, że kogoś zabić?????????????????????????????? Takie rzeczy to tylko w Polsce mogą się dziać, w kraju bez prawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doim napisał:
jak widać Ty nie wiesz co znaczy recydywa!, Wyraźnie pisze że wcześniej został złapany za przekroczenie prędkości, to co to jest jak nie recydywa
ale dwukrotnie nie przyjal mandatu, a co by sie okazalo gdyby np bylo jakies przekłamanie ze strony prasy lub policji?? moze sytuacja wygladala calkiem inaczej, nie byles - nie oceniaj! :] chyba ze byles swiadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Recydywa (powrót do przestępstwa) - słowo to wywodzi się z języka łacińskiego, od słów: recidivus co oznacza – powrotny, powtórny, od recidere - popadać w coś na nowo, wracać." a oto dowód iz mam racje, skoro wybrał obrone przed sądem to do momentu uprawomocnienia sie wyroku i skazania jest teoretycznie niewinny, moze akurat zostanie uniewinniony poniewaz bedzie mial dobre dowody na to ze byl w tym momencie niewinny? ja wiem ze nie mozna bronic przestepcy, ale w tej chwili go zniesławiasz ;] jak ktos wczesniej tu powiedzial.
Ok ! Dalej go broń...lub bnie broń. A ja i tak mam swoje zdanie na ten temat. I juz. Zamykam temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dziennikarze "pilnuja" tej sprawy, bo gość który tak odmawia przyjecia mandatu, tak pewnie sie czuje ze stoi ponad prawem moze jest pewien ze uda mu sie uniknac kary przez moze np. znajomosci ??? zwykly obywatel z pokora przyjmuje kare za wykroczenia bo wie ze w sadzie grodzkim bedzie go to kosztowało duzo wiecej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekroczył o 150 km/h przy szkole? odstrzelić deb***a zanim kogoś zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc wie co robi. nie przyjął mandatu zeby nie dostać punktów karnych mandat i tak zapłaci ale już bez punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rozumiem, ale do momentu ogloszenia i uprawomocnienia sie wyroku jest niewinny czy tego chcesz czy nie, czyli przez najblizsze 3 miesiace (jesli sie nie bedzie odwolywal) bedzie niewinny jesli nie rozumiesz na czym polega prawo to sorry, winny by był gdyby przyjal mandat, ale on chce sie bronic..
ha ha ha nie przyjęcie mandatu nie oznacza że nie popełnił wykroczenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gośc wie co robi. nie przyjął mandatu zeby nie dostać punktów karnych mandat i tak zapłaci ale już bez punktów
ja go nie bronie, moim zdaniem koles po prostu nie chcial od razu stracic prawka bo wie ze i tak straci, pewnie mial juz cos na sumieniu wczesniej, a co do punktow to sad i tak je przyznaje, mozesz conajwyzej tym przedluzyc to zeby Ci sie stare skasowaly jesli dostales z 10 miesiecy wczesniej .. generalnie nie pochwalam takiej jazdy, bo i tak nie naspieszy nią, wiadomo w polsce co pare km jest sie przez kogos wyhamowywanym ktory wolniej jedzie.. brak autostrad i obwodnic czuc na kazdym kroku kiedy musimy sie szybko przemiescic z punktu A do B.. wiadomo ze tirem nikt nie gna ponad 100 to zawsze jakis starasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja go nie bronie, moim zdaniem koles po prostu nie chcial od razu stracic prawka bo wie ze i tak straci, pewnie mial juz cos na sumieniu wczesniej, a co do punktow to sad i tak je przyznaje, mozesz conajwyzej tym przedluzyc to zeby Ci sie stare skasowaly jesli dostales z 10 miesiecy wczesniej .. generalnie nie pochwalam takiej jazdy, bo i tak nie naspieszy nią, wiadomo w polsce co pare km jest sie przez kogos wyhamowywanym ktory wolniej jedzie.. brak autostrad i obwodnic czuc na kazdym kroku kiedy musimy sie szybko przemiescic z punktu A do B.. wiadomo ze tirem nikt nie gna ponad 100 to zawsze jakis starasuje
sąd nie daje punktów karnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...