Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta będzie się tłumaczyć

Utworzony przez lora, 7 stycznia 2009 r. o 08:45 Powrót do artykułu
To jest paranoja. Lisek Jublewska wszędzie wietrzy spiski. Po przegranych wyborach skarżyła w sądzie Zwolińskiego. Wiekszość mieszkańców "olała" jej zaproszenie na spotkanie bo nie chcą się angażować w gierki polityczne które uprawia zawsze dla własnego interesu. Samo spotkanie, wypowiedzi niektórych niezadowolonych mieszkanców to prymitywne chamstwo. Teraz znalazła sobie kozła ofiarnego, pocztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jublewska to jedyna osoba która chce zaprowadzic zmiany w tym zaściankowym mieście. Podziwiam ją za zaangażowanie i żałuję że nie została wybrana na stanowisko burmistrza. Jej jako jedynej z całej lubartowskiej władzy nie zależy na pieniądzach i na tym aby sobie nawzajem podnosić pensję (jak to jest obecnie za kadencji Zwolińskiego). A co do sortowni odpadów to czy normalne jest że w XXI wieku buduje się taki obiekt w centrum miasta????? A w Lubartowie jak widać to nawet poczta idzie linią polityczną. Smutne ale prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lora napisał:
To jest paranoja. Lisek Jublewska wszędzie wietrzy spiski. Po przegranych wyborach skarżyła w sądzie Zwolińskiego. Wiekszość mieszkańców "olała" jej zaproszenie na spotkanie bo nie chcą się angażować w gierki polityczne które uprawia zawsze dla własnego interesu. Samo spotkanie, wypowiedzi niektórych niezadowolonych mieszkanców to prymitywne chamstwo. Teraz znalazła sobie kozła ofiarnego, pocztę.
- Uczciwość -Doświadczenie - Skuteczność - Rzetelność - PRAWDOMÓWNOŚĆ - SZACUNEK DLA INNYCH Zgadnij lora czyje to hasła wyborcze? Czy aby nie Zwolińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wydawać na ulotki, wynajmować firmę do roznoszenia kolejnych "śmieci" pani radna powinna ogłosić się w gazecie że zaprasza. A resztę pieniędzy przekazać na wspomniane hospicjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lora, ja nie mogłam "olać" jej zaproszenia bo nie otrzymałam, to jakim cudem mogłam wiedzieć o tym referendum. Uważam, że nie masz racji, ze p. Jublewska nie dba o miasto. To jest osoba, która dba o mieszkańców, umie przeciwstawiać się idiotycznym decyzjom podjętych przez rządzących w naszym mieście.A co do zamieszczenia ogłoszenia w gazecie to nie każdy ją czyta i też nie wiadomo by było czy na pewno to ogłoszenie by się ukazało tak jak i z tym roznoszeniem powiadomienia wszystkich mieszkańców, chociaż poczta była opłacona i co, nie wszyscy dostali. To jest paranoja, jak można nie wykonać opłaconej swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...