Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poderżnął scyzorykiem gardło swojej dziewczynie. Prokurator chce wyższego wyroku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2016 o 14:25 Powrót do artykułu
To morderca ot tak sobie chodzi po korytarzu sądu pośród normalnych ludzi w tym dziecka ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości.
0
"Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości." Za dużo chyba się czegoś nałykałeś , że bronisz tego człowieka. Dla mnie mógłby zgnić w więzieniu do końca życia.Zabił mlodą dziewczynę, która miała całe życie przed sobą..
0
Ale cipka, ludzie kochani...
0
czyżby Ziobro się tym zajął, 
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości.
A jakby ktoś zamordował twoją córkę to też byś tak mówił ? Bitch, please. :)
0
Wyrwać chwasta i bart też się prosi o to
0
W naszym klechistanie są sądy? Dla kogo, chyba tylko dla połykaczy chleba powszedniego. Pany mają ubaw po pachy....
0
Dożywocie takiemu.Darmozjad jeden!!!
0
Powiem Ci tak...dziewczyny są gorsze od chłopakow.
0
takiego Kutasa do piachu , reka sprawiedliwosci go do siegnie . jak nie prokuratura to ulica !!! PROSTE
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: