Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poderżnął scyzorykiem gardło swojej dziewczynie. Prokurator chce wyższego wyroku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2016 r. o 14:25 Powrót do artykułu
To morderca ot tak sobie chodzi po korytarzu sądu pośród normalnych ludzi w tym dziecka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości." Za dużo chyba się czegoś nałykałeś , że bronisz tego człowieka. Dla mnie mógłby zgnić w więzieniu do końca życia.Zabił mlodą dziewczynę, która miała całe życie przed sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cipka, ludzie kochani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby Ziobro się tym zajął, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dajcie już spokój bo mdli mnie od tego,ciągle jedno i to samo,czepili się chłopaka i za mała kara a jak było to tylko on wie a wy już nie wróżcie mu przyszłości.
A jakby ktoś zamordował twoją córkę to też byś tak mówił ? Bitch, please. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać chwasta i bart też się prosi o to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym klechistanie są sądy? Dla kogo, chyba tylko dla połykaczy chleba powszedniego. Pany mają ubaw po pachy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie takiemu.Darmozjad jeden!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Ci tak...dziewczyny są gorsze od chłopakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego Kutasa do piachu , reka sprawiedliwosci go do siegnie . jak nie prokuratura to ulica !!! PROSTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...