Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podrzucał śmieci, spłoszyły go sześciolatki (wideo)

Utworzony przez ~suchy~, 11 czerwca 2010 o 08:41 Powrót do artykułu
Powiedzcie mi, po jasną chole***ę wywalać śmieci do lasu ? Nie stać kogoś na wywóz ? ile to kosztuje ? majątek ? przecież to są grosze, zaoszczędziliby na paliwie, czasem i na workach. Przecież nie wierzę że ludzi nie stać. Są aż tak leniwi ? przecież to trzeba zajechać, wysiąść z samochodu i jeszcze wyjąć ten worek, ja tego nie rozumiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba być skończonym burakiem i chamem żeby wyrzucać śmieci do lasu. Żenada, nie wiem jak taka osoba może się z tym dobrze czuć
0
moim zdaniem trzeba być niedorozwiniętym umysłowo żeby to robić, ale robi to znakomita większość społeczeństwa. Jezeli nie wyrzuca do lasu lub do przydroznego rowu to pali w piecach co. Dla mnie największymi niedorozwojami są wójtowie, burmistrzowie i radni gmin, którzy nierozumieja powagi sytuacji. Zamiast tworzyc szczelny i restrykcyjny system kontroli a z drugiej strony wprowadzać stała opłatę śmieciową nasi notable nie chcą drażnić ludzi, bo to potencjalni wyborcy. Stała opłata spowodowała by brak motywacji do zaśmiecania bo i tak by zapłacił co miesiąc za śmieci. A kiedys może za 100 lat jak nasze społeczeństwo będzie tak zdyscyplinowane jak inne można będzie liczyć na jego uczciwośc w tym temacie. Narazie do sprzątania śmieci nagania sie nauczycielami i dziećmi a to nieporozumienie.
0
Trudno było spisać nr samochodu? a jeżeli miejscowy to znajomy. Pani nauczycielki?
0
to przeflancowana ze wsi do miasta nowa intelYgencja , posaprzatane do progu a za progiem bajzel , śmiecie do lasu albo do rowu , nienawiść do zwierzat i filozofia moje nie pozwole
0
Małg. napisał:
Trudno było spisać nr samochodu? a jeżeli miejscowy to znajomy. Pani nauczycielki?
To było chyba rok temu jak jakiś znany dziennikarz z lubelskiej "wybiórczej", też wynosił śmieci do lasu koło Bychawy! Mam nadzieję, że nie zmienił rejonu?
0
Albo mąż pani nauczycielki.
0
Tradycje partyzanckie są ciągle żywe w tym rejonie. Niemca nie ma ale jest las. Walczyć też można.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: