Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant: "Cóż mogę z panią zrobić dzisiaj?"

Utworzony przez kkk, 18 marca 2011 r. o 13:09
Co za p... sąd jak można skazać dziewczynę za coś takiego nie mieści się w głowie, pominę już samo ciąganie po sądach co dla większości zdrowych ludzi do ulubionego sposobu spędzania czasu nie należny!!! dobrze że chociaż SO poszedł po rozum do głowy i wykazał się logicznym myśleniem (moje szczere uznanie). A Policjanci powinni dostać jeszcze za to po d.. za podpuszczanie ludzi i zwrócić dziewczynie za stracony czas, nerwy, adwokata etc. Dziewczyna widać, że dzika nie jest i w lesie się nie chowała, facet zaczepnie zapytał to mu też tak samo odpowiedziała. I jak tu nie zastanowić się gdy ktoś mówi że w Policji zdarzają się ludzie zakompleksieni, którzy za wszelką cenę chcą podbudować swoje nikłe ego pokazując że mają "władze" Ale po gwałtach na zatrzymanych można się wszystkiego już spodziewać - przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to durnie a taka durnota powinna dostac zlota palme PATALACHY DO GNOJU A NIE DO RADIOWOZU a moze wam byl sex w glowie ale wiadomo ze kazdy policjant to impotent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co za tępy policjant?!Kierować taką sprawę do sądu?- to już nie ma poważniejszych wykroczeń czy przestępstw?! Głąby pier......!!! Myśleli,że do młodej dziewczyny to można z takimi odzywkami."Cóż mogę z Panią zrobić dzisiaj?"-a niby co poza ukaraniem stosownym do wykroczenia baranie jeden. Przepraszam za te ostre słowa,ale coś się we mnie burzy jak czytam taki tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzona napisał:
I co za tępy policjant?!Kierować taką sprawę do sądu?- to już nie ma poważniejszych wykroczeń czy przestępstw?! Głąby pier......!!! Myśleli,że do młodej dziewczyny to można z takimi odzywkami."Cóż mogę z Panią zrobić dzisiaj?"-a niby co poza ukaraniem stosownym do wykroczenia baranie jeden. Przepraszam za te ostre słowa,ale coś się we mnie burzy jak czytam taki tekst.
wzburzenie w pelni uzasadnione madra uwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wzburzenie w pelni uzasadnione madra uwaga.
ja bym poszła na kawe i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...