Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dowiedziały się "Wiadomości" TVP, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli dziś do 16 urzędów marszałkowskich w całej Polsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Inna czynność seksualna to lód?
0
CBA u marszałka? Wykopków ciąg dalszy?
0
funkcjonariusze cba weszli też w czwartek do 16 urzędów marszałkowskich w całej polsce. agenci rozpoczęli kontrolę rozdziału i wydatkowania środków unijnych. sprawdzane są też oświadczenia majątkowe marszałków województw. czytaj więcej na ***fakty.interia.pl/polska/news-ofensywa-cba-szeroko-zakrojona-akcja-w-calej-polsce,nid,2219661#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
0
Mam nadzieję, że w więzieniu godnie się nimi zajmą... Mydło tylko w kostce!
0
VI LAGER MATEN DIN
0
niebywały sukces lubartowskiej policji żeby tylko każdym występkiem tak się zajmowała byłoby OK
0
A po co mi jedzenie od was?
0
Ci z Ryk to może tem Kostek?
0
tem?naucz pisać się i zerknij w słownik,a potem udzielaj się na forum;-))))
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: