Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Kocka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 o 09:12 Powrót do artykułu
Przez kocką autostradę ! Rewelacja warto zobaczyć ! Najgorsza obwodnica w kraju !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a niby czemu najgorsza?
0
Prezydent, który łamie Konstytucję i przykłada się do niszczenia Trójpodziału Władzy powinien odpowiedzieć za to przed Trybunałem Stanu. Mam nadzieję, że jeśli nie sędziowie, to przynajmniej Historia go należycie osądzi.
0
BOLEK - TW, KWACH - TW, JARUZEL - TW, BREDZISLAW - TW,
0
Mój Prezydent !
0
STOLICA - Prezydenci i ich dokonania: Lech Kaczyński - Muzeum Powstania Warszawskiego, a Hanna Gronkiewicz Waltz - Centrum kultury islamu. ZUK w który nurt sie wpisuje podpisujac deklaracje, ktorej nie chcialo 85% Lublinian ????
0
Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego - koniecznie przeczytajcie
0
buhhahah do kocka; bo tutaj moze nie bedom gwizdac;
0
Schetyna: "Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców."
0
Czy znasz 11 prezydentów miast, którzy zamierzają sprowadzić do Polski islamistów!?
0
Które miasta blokują finanse wstrzymując inwestycje w gminach? Prezydenci tych miast poparli Bronka w wyborach. Przypadek?
0
Nie głosowałem na niego ale to że nie podpisał tych 2 niekonstytucyjnych ustaw pełny szacun.Przyjadę do Kocka
0
Zaraz przyjedzie na lody
0
1 października Duda nie będzie już prezydentem RP , juz Jaro się o to postara.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: