Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Kocka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Przez kocką autostradę ! Rewelacja warto zobaczyć ! Najgorsza obwodnica w kraju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby czemu najgorsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent, który łamie Konstytucję i przykłada się do niszczenia Trójpodziału Władzy powinien odpowiedzieć za to przed Trybunałem Stanu. Mam nadzieję, że jeśli nie sędziowie, to przynajmniej Historia go należycie osądzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK - TW, KWACH - TW, JARUZEL - TW, BREDZISLAW - TW,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Prezydent !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOLICA - Prezydenci i ich dokonania: Lech Kaczyński - Muzeum Powstania Warszawskiego, a Hanna Gronkiewicz Waltz - Centrum kultury islamu. ZUK w który nurt sie wpisuje podpisujac deklaracje, ktorej nie chcialo 85% Lublinian ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego - koniecznie przeczytajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhhahah do kocka; bo tutaj moze nie bedom gwizdac;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna: "Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znasz 11 prezydentów miast, którzy zamierzają sprowadzić do Polski islamistów!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które miasta blokują finanse wstrzymując inwestycje w gminach? Prezydenci tych miast poparli Bronka w wyborach. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem na niego ale to że nie podpisał tych 2 niekonstytucyjnych ustaw pełny szacun.Przyjadę do Kocka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz przyjedzie na lody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 października Duda nie będzie już prezydentem RP , juz Jaro się o to postara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...