Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wzrost przestępczości wcale nie zależy od ciemności na ulicach, bo przestępcom potrzebne jest oświetlenie w miejscu popełnienia przestępstwa :lol::lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mieszkańcy osiedli spółdzielni mieszkaniowych są innymi obywatelami jak ci dla których nie zostało wyłączone światło? A może mają ulgi w podatkach? A może spółdzielnie powinny odłączyć się od miasta i stać się odrębną jednostką administracyjną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja koło domu gaszę światła bo to przecież moje pieniądze to dlaczego z moich podatków mam fundować to komuś.I jeszcze pewnie spora część to tereny za ogrodzeniem,w myśl typowo polskiego przysłowia ludowego-"wara od mojego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wzrost przestępczości wcale nie zależy od ciemności na ulicach, bo przestępcom potrzebne jest oświetlenie w miejscu popełnienia przestępstwa :lol::lol:
istotnie, jeśli nie zostało to spłycone, to wskazany argument uzasadnienia przedstawia poziom przedszkola lub tzw. szkoły życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prokuratura nie rozstrzygała, kto powinien płacić za prąd. Doszła do wniosku, że wyłączenie oświetlenia było szkodliwe i uciążliwe dla mieszkańców, ale stwarzało jedynie abstrakcyjne zagrożenie. A ponadto, wzrost przestępczości wcale nie zależy od ciemności na ulicach, bo przestępcom potrzebne jest oświetlenie w miejscu popełnienia przestępstwa" czy prokuratorzy przechodzą przed objęciem urzędu badania psychiatryczne?? lub też mają chociaż jakiś kontakt z rzeczywistością? albo przynajmniej są w jakiś sposób badani testami na inteligencję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jędryszka czy Pan myśli, że Lubartowianie są tak głupi, że dadzą się wciągnąć w akcję przeciw prokuraturze organizowaną przez Tomasiaka z jawnym poparciem Pana i Dziennika Wschodniego? To dopiero by było o czym pisać no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowy rozsądek napisał:
Panie Jędryszka czy Pan myśli, że Lubartowianie są tak głupi, że dadzą się wciągnąć w akcję przeciw prokuraturze organizowaną przez Tomasiaka z jawnym poparciem Pana i Dziennika Wschodniego? To dopiero by było o czym pisać no nie?
Panie Jędryszka, czy Pan uważa zdrowy rozsądek jest zdrowy? My naprawdę umiemy czytać i takim "zdroworozsądkowym" tłumaczom dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
placebo napisał:
Panie Jędryszka, czy Pan uważa zdrowy rozsądek jest zdrowy? My naprawdę umiemy czytać i takim "zdroworozsądkowym" tłumaczom dziękujemy!
Panie Jędryszka ! Pan przecież może napisać komentarz nie ukrywając się pod pseudonimem placebo. Jest pan tendencyjnyi już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi miło, że wykazałem talenty dziennikarskie, ale Panie Jędryszka- proszę nie ujawniać mojego IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...