Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja prokuratury w tej sprawie. Teraz powinni zapoznać się z wyjaśnieniami burmistrza i materiałem dowodowym jaki jest w posiadaniu urzędu. Może się okazać, że skarżący sprowokował cała sytuację i to jego działania stanowią w konsekwencji zagrożenie dla życia, zdrowia i mienia mieszkańców spółdzielni. I co wtedy Panie Jędryszka? Pański idol prezes wpadnie w pułapkę, która sam zastawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKOŚ W INNYCH MIASTACH LATARNIE ŚWIECĄ I NAT ERENACH SPÓŁDZIELCZYCH A TYM LUBARTOWIE ZGREDY MIESZKAJĄ. JEST OKAZJA ZMIENIĆ BURY-MISTRZA I PREZESA SM WYBRAĆ TAKICH CO SIĘ DOGADAJĄ, A JASNOŚĆ MUSI USTĄPIĆ POMROCZNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm, tak i zapanuje nam jaśnie PiS? )) to jaja! nikt się na to nie nabierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty mieszkaniec, płacą ci w urzędzie za te bzdury? wyjaśnienia burmistrza? ale z której ręki? przeciez on się strasznie mija z prawdą, lepiej kabałe postawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież prezes to były PiS http://www.pkw.gov.pl/wybory/2001//060000/...2_kd29929o.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Bardzo dobra decyzja prokuratury w tej sprawie. Teraz powinni zapoznać się z wyjaśnieniami burmistrza i materiałem dowodowym jaki jest w posiadaniu urzędu. Może się okazać, że skarżący sprowokował cała sytuację i to jego działania stanowią w konsekwencji zagrożenie dla życia, zdrowia i mienia mieszkańców spółdzielni. I co wtedy Panie Jędryszka? Pański idol prezes wpadnie w pułapkę, która sam zastawił.
tylko, ze za zagrożenie życia, zdrowia i mienie czy to mieszkańców spółdzielni czy domków jednorodzinnych odpowiada burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
tylko, ze za zagrożenie życia, zdrowia i mienie czy to mieszkańców spółdzielni czy domków jednorodzinnych odpowiada burmistrz.
Zaprawdę, musisz być bardzo, ale to bardzo głupią blondynką, szanowna pani mieszkanko, bowiem "za zagrożenie życia, zdrowia i mienia" odpowiada po prostu sprawca zagrożenia życia, zdrowia i mienia - czyli właściciel i zarządca tych terenów, czyli władze spółdzielni, które wprawdzie płacą za konserwację i wymianę lamp, ale za oświetlenie to juz nie. Wolą one wywołać wyborczą awanturę, właśnie kosztem zagrożenia życia, zdrowia i mienia spółdzielców. No, ale to jest zbyt inteligentne, jak na twoją niewielką głowkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nasze władze w lubartowie mają to głęboko i daleko w du** , przykro się patrzeć na to ... poważnie ... mam nadzieje że dożyje czasów które będą na poziomie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
a nasze władze w lubartowie mają to głęboko i daleko w du** , przykro się patrzeć na to ... poważnie ... mam nadzieje że dożyje czasów które będą na poziomie ...
wątpie droga pani bo władza jaka by niebyła to zawsze będzie walczyła o swoją kieszeń itd a dobro ogółu mają w dyszy wiem bo sam interweńowałem s sprawie zalegającego śniegu na ulicy POPIEŁUSZKI a później w sprawie zamarzniętych kolein i i oblodzonej ulicy po ośiedlu Popiełuszki nieda sie poprostu jeżdzić, i otym zawiadomiłem osobiście burmistsza ,p.dyrektora ze spułdzielni oraz straż miejską i jaki skutek????????? zaden nikt nic w tej sprawie nie zrobił nic dalej są głębokie koleiny z zamarzniętego ąniegu i lodowisko i każdy ma to w dupix- więc jest tylko jedna rada dać im zato PODWYŻKĘ i prwmie i wysłać do diabła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...