Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mobbing na kazym kroku, wiecznie zmieniajace się grafiki, zero wolnego weekendu bo po co .... dużo roboty z która ciężko się wyrobić, najlepiej nic sie nie odzywać , na każdym kroku opiernicz jest czy coś jest dobrze czy żle zrobione , kierownictwo gnoji .... jeden obóz pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to prawda , pracuje tam jeszcze ale już nie dlugo tylko... byłam gnebiona z tego powodu że byłam na dlugim zwolnieniu lekarskim bo w ciągu 8miesięcy przebywałam 6 miesięcy na l4 uległam wypadkowi i miałam operacje , Gdy wróciłam zacząl sie koszmar np ciągłę uwagi do mnie, wypominanie żę byłam na zwolnieniu lekarskim, że za duzo dzwonie po kierownictwo gdy ktoś z klientów chce dokonać zwrotu ,wiecznie coś zauwazyli to na nawet pracownicy,ale oni też dostają czasem opieprz więc nikt nie miesza się bo się boi , Jestem kłebkiem nerwów gdy coś robie nie ważne czy to dobrze czy żle dostaje reprymende
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zatrudnić kogoś kto by zajał się i był tajnym klientem od BHP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! niech ktoś się przyjrzy rekrutacji pracowników do biedronek w krasnymstawie! jak to jest ze jest nabór I dużo podań o pracę I są wybrani znajomi i rodziny pracowników! A może cały kierownik rejonowy CICHOSZ O wszystkim decyduje I szwagierki I znajome jej do pracy przyjmuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezzi serramenti pvc sostituzione cambiare serramenti prezzi infissi cambiare pvc infissi sostituzione finestre in pvc prezzi in pvc finestre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się też dołaczę  pracowałem w biedronce 7 lat. nie wytrzymałem tej presji i wyladałem w u psychologa.  porazka teraz co się dzieje  czas planowy pracy to do 15 i kierownik nic mówi ze mamy zostać tylko odpowiedz jest . jak rozłozycie to wyjdziecie ! zmiana grafiku co chwile.  zawsze coś zle jest. nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza praca jaka może być! Kasjerki są gnojone! A jak upominasz się o swoje prawa pracownika u personalnego to zostajesz przeniesiony tak jak ja! Kierownicy zrobią z Tobą co zechcą! zwolnią! utną etat! Jesteś ładna lub bystra to po Tobie! O ambicjach zapomnij w tym obozie! Nie masz prawa głosu! Nie próbuj nawet poskarżyć się wyżej bo to ty za to zapłacisz! Zero uczciwości i sprawiedliwości! A czym gorszy prostak kierownik to jest GIT! Kierowniczka 2 razy złamała moje prawa pracownika złośliwie to personalny postanowił mnie przenieść na inny sklep i stwierdził że nie potrzebnie z nią walczę! To ja zostałam ukarana za nieuczciwość i mobing kierownika sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ornete kierowniczki mam nagranie waszego mobbingu -trzymajcie się kierownik również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto skorzystać z pomocy prawnika, walcząc z nieuczciwym pracodawcą. Ja zbyt długo dawałem swojemu szansę na poprawę, ale w końcu miarka się przebrała. Po tym, jak dzień w dzień upokarzał mnie przed innymi pracownikami, radca prawny z ***dubielsawinda.pl pomógł mi wygrać sprawę. Dostałem też zadośćuczynienie i oczywiście dałem nogę z firmy. Słyszałem, że tego kierownika zwolnili, ale już nie miałem serca do tej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem 12 lat w tej zepsutej do szpiku kości korporacji w której ludzie z kręgosłupem moralny i zasadami są tłamszeni na samym dnie a awansuje się tych co to są marionetkami, a to dlatego że tam liczy się tylko zysk. Tam na każdym sklep jest za mało etatów co rodzi pracę ponad siły wyzysk i mobbing. Dzisiaj już tam nie pracuję u uwierzcie mi że żałuję że zmarnowałem tam tyle czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...