Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez jeden dzień będzie dyrektorem. O to stanowisko walczyło 14 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2017 o 15:59 Powrót do artykułu
teraz jak płacą za leżenie, pieprzenie się i rozmnażanie po 500+ od jednej sztuki to nawet złamanego grosza nie dam. Nasz kraj jest bardzooo bogaty bo za seks płaci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
U mnie tez.decyzja w tym roku ze raczej wspierac nie bede...stac.POlskie na kijowskiego to stac I na orkiestre:)
0
Ktosiek napisał:
U mnie tez.decyzja w tym roku ze raczej wspierac nie bede...stac.POlskie na kijowskiego to stac I na orkiestre:)
i to musi dobrzze stać aby napieprzyć tyle dzieci co chcą, podejrzewam, że nawet wiagra nie pomoże, to musza być silniejsze środki np. gips
0
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
0
kola napisał:
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej   dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
pomyłka nie 8018 zł tylko 801 zł na osobę
0
kola napisał:
kola napisał:
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej   dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
weź się za robotę nierobo i skończ narzekać
0
ayo napisał:
kola napisał:
kola napisał:
weź się za robotę nierobo i skończ narzekać
o to chodzi, że nalezy płacić za pracę a nie za pieprzenie się, wystarczy jak "burdelówki" sobie życzą zapłatę
0
Gratuluję pani Beato! Brawo!
0
Super pomysł, szczodre serce!
0
Brawo Pani Dr. Odważna babka. Jak mawiał Cesarz Gajus Julius : " przyszedłem, zobaczyłem zwyciężyłem". I Pani po XX wiekach może rzec to samo. ŚWIAT POSUWA SIĘ DO PRZODU DZIĘKI REALIZACJI LUDZKICH MARZEŃ.
0
Kulturalny czlowiek zawsze poprze mądre inicjatywy
0
Spoko kobitka , ma jaja :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: