Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lekarza!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~roman~ napisał:
lekarza!!!!!!!!!!!!!
I to bardzo dobrego psychiatre,ale nie wiem czy jeszcze pomoże. TOMASIAKU lecz się na nogi bo na głowę za póżno!!!!!!!!!!!!!!
0
Widać jasno, że gość nie ma co robić, a metody, którymi się posługuje, są podobne do tych z minionej epoki. Splendoru raczej p. prezesowi to nie przynosi, a i grono przeciwników znacznie się powiększy. "Arcydzieło" obejrzałem i wg mnie niewiele z niego wynika. Nakręcone ukradkiem, zza okna, w kiepskich warunkach, nic szczególnego i ciekawego tam nie ma. Widać, że p. prezes był przygotowany do zdokumentowania "afery" i robił to z pomocą innych osób(głosy w tle i "superwidoczna" data i godzina). Panie i panowie - odnoszę wrażenie, iż dorobiliśmy się nowego Wajdy lub Kieślowskiego, tylko jeszcze trochę musi popracować nad warsztatem Należałoby jeszcze ustalić, czy o imprezie powiadomił p. prezesa ktoś z mieszkańców pobliskiego bloku(wersja ze strony internetowej spółdzielni), czy przechodząc przypadkiem(sic!) obok, usłyszał muzykę(wersja ze strony internetowej Dziennika Wschodniego). Ja osobiście jakoś w tego typu przypadki nie wierzę, a różnice w tak podstawowej sprawie, wiarygodności panu prezesowi nie przydają. Panie prezesie - czas chyba, aby zrobić coś dla spółdzielni i spółdzielców, a nie zajmować się pierdołami !
0
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
0
dobrze! gonic komuterstwo, w koncu porzadek bedzie w tej spoldzielni, a nie zabawa za cudze pieniadze, krotko trzymac, popieram!
0
spoldzielnia nigdy nie byla dobrze prowadzona, a teraz widac ze cos idzie w dobrym kierunku,
0
To najnowsze wydarzenie dodało niepotrzebnej pikanterii całej dyskusji nt. przyszłości LOK-u. Obawiam sie ze opór prezesa i jego personalne animozje z burmistrzem miasta nie pozwolą na zażegnanie konfliktu. Jednym słowem gratulacje Panie prezesie, wychodzi na to , że uda sie Panu zmienić kolejne miejsce/ośrodek kultury w tej części naszego miasta na Tanią Odzież lub inne komercyjne przedsięwzięcie. Zastanawiam sie tylko o ile więc ej lubartowskiej kultury poszłoby na stół rzeźniczy gdyby się Panu udało zostać burmistrzem w 2006 roku. ŻENADA
0
Lubartowiak napisał:
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
0
Co w tym złego, że prezes pilnuje jak użytkowany jest lokal który wynajmuje??? Zastanawiam sie co wspólnego miało przyjęcie weselne z rozwojem kultury w naszym mieście....????? A jak sama nazwa wskazuję jest to Lubartowski Osrodek Kultury a nie prywatny lokal pracowników tego ośrodka . Ciekawe kto zapłaci..(ł) za zużytą energie , wodę i inne potrzebne media do tego przyjęcia.......
0
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;] Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu. Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś wnieśli do życia miasta. Boję się pomyśleć co stanie się z młodzieżą lubartowską jeśli przestanie istnieć LOK. Zamiast zachęcania młodych ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęć Pan Tomasiak wszystko niszczy, co LOK tworzył przez tak długie lata. Gratuluję głupoty..
0
po prostu nie ma co zrobić to sie bawi takie rzeczy. Jak poprzedniczka gratuluję głupoty w związku z pomysłem wydalenia LOKu z obecnej siedziby. Po prostu gratulacje!!! Przy okazji jako osoba, która wiele zawdzięcza LOKowi a nic p. Tomasiakowi dziękuję za to że usiłuje on zniszczyć tak cenny dla nas rozwój kultury. Uczęszczam do LOKu na jedne z zajęć, wiążę z nimi nawet swoją przyszłość, a tutaj wyskakuje taki p. Tomasiak i niewiadomo co czyni. Żal że tacy ludzie chodzą po ziemi.
0
Prosiaczku /tomasiaczku/ ryjku/ tak przy korytku ci dobrze chłeptać nasze pieniążki, czas /prosiaczku zmienić korytko co ty na to? żal odchodzić i z korytkiem się żegnać co? tyś taki napalony = tłuściutki, wypasiony???
0
hehe, jak pamietam kilka lat temu ten tomasiak to taki zagubiony byl w zawodowce:) a teraz wychodzi kompleks nizszosci i stara sie za wszelka cene pokazac jaki to on hura bura!!! Won z Lubartowa!!!
0
Panie Tomasiak... przypadkiem to krowa chłopu zdechła, a nie sobie Pan szedł ulicą OK. 24W NOCY!, tak samo jak Pan przypadkowo miał kamere/aparat przy sobie, by to przypadkowo zfilmować, a muzyke na weselu TEŻ PRZYPADKOWO puszczał pracownik SM... szukasz Pan dziury w całym...
0
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). http://www.speedyshare.com/392983311.html http://www.speedyshare.com/909824903.html
0
Gość napisał:
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). http://www.speedyshare.com/392983311.html http://www.speedyshare.com/909824903.html
a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: