Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zrobić okna życia dla zwierząt i problemy się skończą. Schroniska nie chcą przyjmować zwierząt bo nie mają na to funduszy i w takim przypadku należało by zanieść niechciane zwierzę do Straży Miejskiej i niech oni się zajmują. Innego sposobu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek to brzmi dumnie - ponoć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
    Nie pasują ci komentarze to ich nie czytaj i głupio nie komentuj. KAŻDA śmierć i cierpienie istoty żyjącej  jest nieszczęściem, zapamiętaj to sobie. Jeżeli nie obchodzi cię los zwierząt to tak samo nie obchodzi cię los ludzi bo dobry człowiek nie wybiera czy to zwierzę czy osoba tylko pomaga każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
I gówno ci do tego!To jest wybór kobiety która jest w nie chcianej ciąży!Nikt na siłę tego nie robi.Nie porównuj do zwierzęcia które nie ma wyboru!!!A chce żyć i walczy.Jest skazane na ludzi.A lepiej usunąć ciążę niż oddać dziecko do bidula po to żeby męczyło się tam przez długie lata!!!-----"poniała ty radio Maryja"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasują ci komentarze to ich nie czytaj i głupio nie komentuj. KAŻDA śmierć i cierpienie istoty żyjącej  jest nieszczęściem, zapamiętaj to sobie. Jeżeli nie obchodzi cię los zwierząt to tak samo nie obchodzi cię los ludzi bo dobry człowiek nie wybiera czy to zwierzę czy osoba tylko pomaga każdemu.
No tak dla Ciebie człowiek jest w kolejce zaraz za psem. Szkoda mi Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gówno ci do tego!To jest wybór kobiety która jest w nie chcianej ciąży!Nikt na siłę tego nie robi.Nie porównuj do zwierzęcia które nie ma wyboru!!!A chce żyć i walczy.Jest skazane na ludzi.A lepiej usunąć ciążę niż oddać dziecko do bidula po to żeby męczyło się tam przez długie lata!!!-----"poniała ty radio Maryja"???
Mówisz o morderstwie na nienarodzonym dziecku, tak to kobiety wybór a gdzie jest głos malutkiego człowieka? Tak nawiasem mówiąc do powiedzenia najwięcej moją osoby które same nie zostały wyskrobane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dla Ciebie człowiek jest w kolejce zaraz za psem. Szkoda mi Ciebie.
A mi szkoda Ciebie. Ktoś kto nie szanuje zwierząt, nie będzie także szanował człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagamy! Kto może!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś może uważać, że lepiej zabić dziecko niż żeby dać mu życie, choćby pierwsze lata miało spędzić "w bidulu"? I z bidula wychodzą normalni, kochający ludzie, którzy zakładają rodziny i są szczęśliwi. Jakie mamy prawo, by im tą szansę odbierać wraz z życiem, które ledwo zaczynają? Nie rozumiem ludzi, którzy wyżej cenią życie zwierząt niż ludzkie. Dla mnie ktoś kto użala się nad kotkiem czy pieskiem jednocześnie nie mając nic przeciwko aborcji jest psychicznie chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś może uważać, że lepiej zabić dziecko niż żeby dać mu życie, choćby pierwsze lata miało spędzić "w bidulu"? I z bidula wychodzą normalni, kochający ludzie, którzy zakładają rodziny i są szczęśliwi. Jakie mamy prawo, by im tą szansę odbierać wraz z życiem, które ledwo zaczynają? Nie rozumiem ludzi, którzy wyżej cenią życie zwierząt niż ludzkie. Dla mnie ktoś kto użala się nad kotkiem czy pieskiem jednocześnie nie mając nic przeciwko aborcji jest psychicznie chory.
Dokładnie w pełni się zgadzam. Dodam również iż ubolewanie autora artukułu są już żenujące. Moze warto o czyms naprawdę ważnym napisać, co dotyczy nas wszystkich - Ideologia Gender i wpływ jej na młodego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś może uważać, że lepiej zabić dziecko niż żeby dać mu życie, choćby pierwsze lata miało spędzić "w bidulu"? I z bidula wychodzą normalni, kochający ludzie, którzy zakładają rodziny i są szczęśliwi. Jakie mamy prawo, by im tą szansę odbierać wraz z życiem, które ledwo zaczynają? Nie rozumiem ludzi, którzy wyżej cenią życie zwierząt niż ludzkie. Dla mnie ktoś kto użala się nad kotkiem czy pieskiem jednocześnie nie mając nic przeciwko aborcji jest psychicznie chory.
Żeby zabić dziecko, to musi ono być już istotą. Kim Ty jesteś, żeby mówić całemu światu, że kilkutygodniowy płód jest już istotą. Ty możesz sobie tak myśleć a ja myślę inaczej i w pewnych sytuacjach, jak wykryta choroba, gwałt, dopuszczam aborcję. Dla Ciebie dzieckiem może być nawet nasienie na brzuchu i g...no mnie to obchodzi, tylko nie wchodź z butami w czyjeś życie i nie mów, że ktoś zabija.. Dla mnie psychicznie chory jest ktoś, dla kogo plemnik jest istotą a jednocześnie jest przeciwko in vitro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobić mu to samo a nie grzywna! kamień u szyi i do wisły ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
A Ty proszę już wielki obrońco nienarodzonych dzieci przestań ciągle o tej aborcji. Rzygać się chce. Tutaj jest artykuł na inny temat. Jak Cię nie obchodzi los zwierząt to nie czytaj takich artykułów i nie uzewnętrzniaj swoich nikogo nie obchodzących myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie w pełni się zgadzam. Dodam również iż ubolewanie autora artukułu są już żenujące. Moze warto o czyms naprawdę ważnym napisać, co dotyczy nas wszystkich - Ideologia Gender i wpływ jej na młodego człowieka.
Odezwał się prawdziwy chrześcijanin. Zastanów się jak potrafisz zanim coś napiszesz a najlepiej zamilcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest artykuł o psinie a nie o aborcji i waszych pojebanych światopoglądach, które mnie ch.. obchodzą jak i innych. Wsadźcie sobie w du.. Wasze wywody. Dziękuje życzę miłego weekendu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
Stuknij się w głowę nie myl pojęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty proszę już wielki obrońco nienarodzonych dzieci przestań ciągle o tej aborcji. Rzygać się chce. Tutaj jest artykuł na inny temat. Jak Cię nie obchodzi los zwierząt to nie czytaj takich artykułów i nie uzewnętrzniaj swoich nikogo nie obchodzących myśli.
Bardzo wartościowa odpowiedź zapewne jest obrazem Twojej osoby i Twojego charakteru. Współczuje i życzę zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałeś pieseczku szczęście że w tym swoim nieszczęściu trafiłeś na dobrych ludzi a chłopcy którzy ci pomogli naprawdę są wspaniali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...