Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zbudowali domy pod Lubartowem. Stracą mandaty?

Utworzony przez mordo ty moja, 3 lipca 2012 o 11:36 Powrót do artykułu
Machloje i oszustwa, oszustwa i machloje, tak wygląda prawdziwa twarz/morda polskich samorządów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedaczek ściska się z żoną na 4 m , a ten domek to tylko letniskowy . A gdzie miał go postawić ? Przy U. Gminy? W Lublinie też są "lubelaki" w Ratuszu z LSW, LLB itp i jest O'ky .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy zapoznać się z ustawą Ordynacja wyborcza, czynne i bierne prawo wybierania, by zrozumieć że radnym nic nie grozi. Po 1. wystarczy że mieszkają w gminie w której sprawują mandat po 2. są wpisani na listę wyborców w okręgu i żadne doszukiwanie się gdzie śpią i z kim oraz gdzie nie ma najmniejszego znaczenia z punktu widzenia prawa. Więc pretekst do wykopania radnych jest żaden dopóki nie zmieni się ustawa nadrzędna. Tym bardziej nie ma zastosowania gdy radny nadal zamieszkuje w gminie i tu okręg wyborczy nie ma znaczenia. Gorzej gdyby zamieszkiwał w innej gminie. Wówczas i tak ma prawo zadeklarować się że związany jest z gminą. do tego wystarczy wpisanie się na listę wyborców. Wpisanie na listę wyborców oznacza że można wybierać i być wybieranym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
###$$$ Sama na własnej skórze przekonałam się, że radny Andrzeja Kardasza to kłamca i przebiegły człowiek. Cwaniak jakich mało, ale w końcu dosięgnie go sprawiedliwość. ###$$$
Zaloguj się, aby oddać głos
0
prezydium rady? a co to takiego.? Nie ma czegoś takiego jak prezydium rady. Na jakiej podstawie przewodniczący rady ma kompetencje ustalania gdzie kto mieszka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Toż mi afera, czy radny mieszka w miasteczku które ma trzy ulice na krzyż, czy dwa kilometry dalej w innym buraczysku. I standardowy komentarz forumowicza widzącego świat „wielkiej wiejskiej polityki” wg spiskowej teorii dziejów – MACHLOJE i OSZUSTWA. Niech ich Gregorowicz łańcuchem poprzywiązuje do magistratu. Oni się raptem nie nadają z tego powodu na radnych. On swego czasu burmistrzował w Ostrowie Lubelskim mieszkając w Lubartowie. Był lepszy od nich i bardziej się nadawał? Czy to tylko kwestia głupich przepisów, o których egzekwowanie dba praworządny Gregorowicz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jaki związek wybudowanie domu na wsi ma z funkcją radnego? To co budować już nie można. Może dzieciom wybudował?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do czego to doszło w tej naszej porąbanej Polsce? A wszystko przez te pieniadze! Gdyby radny nie otrzymywał wynagrodzenia czyt.diet to nie byłoby problemu.Tak było za PRL-u i wtedy radni to byli społecznicy z krwi i kości a teraźniejsi radni to pazerne hieny na pieniądze.Niech sie wszyscy radni zrzekna swoich diet na rzecz organizacji charytatywnych to pokarzą swoją klasę. Osobiście w to wątpię...........jednak kasy żal....prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli Rada nie wie gdzie mieszkają to powinna ich zawiesić w wykonywaniu mandatu do czasu wyjaśnienia. Proste. Ale nie w Lubartowie. Tam jak w Kraśniku wszystko porąbane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może sprawdzicie też lublin bo z tego co widac to połowa mieszka poza Lublinem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak to się ma do Wójtów? Wielu mieszka po za gminami gdzie urzędują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wójt, burmistrz prezydent może mieszkać w innym mieście lub gminie. - tego ustawa nie zabrania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: