Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
0,3 promila to tyle co nic a będzie miał człowiek kłopoty choć to nie jego wina że kloszard wlazł mu pod gąsiennicę.Może wreszcie ktoś zrobi tam porządek i zabroni zbieraczom wstępu na teren wysypiska.Ja rozumiem że operator o 6 rano wypił 50g smród tam taki że nie da się normalnie pracować i te wrony i ci zbieracze nie zważający na nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebraczy żywot miał istnie i śmierć miał istnie żebraczą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury! dowiedzcie się najpierw jak to było na prawdę bo człowieka w czarnym worku ze 'składowiska' wynieśli...fakt operator był po 'kielichu' ale szperacze są tam na własną odpowiedzialnośc! co raz dochodzi to wypadku i nic dziwnego! bo szperacze pchają się pod maszyny czasem nawet przejeżdżają koło nich na wyciągnięcie ręki i nie dziwne że a to komuś nogi zmiażdży a to rękę wciągnie! Może w końcu zabronią przebywania często pijanym szperaczom na terenie składowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to śpiewała gepert: "... jakie życie taka śmierć..." marne życie śmierć na śmieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
jak to śpiewała gepert: "... jakie życie taka śmierć..." marne życie śmierć na śmieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZNOWU NIE WIECIE CO ROBICIE TO NIE BYŁ KLOSZARD TEN CZŁOWIEK NIE GRZEBAŁ TAM W ŚMIECIACH OCKNIJCIE SIĘ I NIE OBRAŻAJCIE KOGOŚ TO MÓGŁ BYĆ OJCIEC KOGOŚ Z WAS CHCIELIBYŚCIE ŻEBY KTOŚ TAK O NIM PISAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DICK napisał:
LUDZIE ZNOWU NIE WIECIE CO ROBICIE TO NIE BYŁ KLOSZARD TEN CZŁOWIEK NIE GRZEBAŁ TAM W ŚMIECIACH OCKNIJCIE SIĘ I NIE OBRAŻAJCIE KOGOŚ TO MÓGŁ BYĆ OJCIEC KOGOŚ Z WAS CHCIELIBYŚCIE ŻEBY KTOŚ TAK O NIM PISAŁ
nie chrzań - a niby co on tam robił. Wiem że też był pijany i miał nie 0,3 tylko 3,3.To był pijany kloszard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie chrzań - a niby co on tam robił. Wiem że też był pijany i miał nie 0,3 tylko 3,3.To był pijany kloszard.
TO CHYBA JESTEŚ KUMPLEM TEGO KTÓRY ZABIŁ ŻE TAK PISZESZ BO JA DOBRZE WIEM ŻE TO NIE BYŁ KLOSZARD I NIE BYŁ PIJANY MIAŁ NORMALNĄ RODZINĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla Was szperacz na wysypisku to zawsze kloszard, a skąd to wiecie, znaliście go???? to był jego sposób na życie. takie nasze społeczeństwo, aby tylko błotem obrzucić i skrytykować. nie siedział na tyłku bezczynnie i nie czekał aż mu ktoś da, znalazł taki sposób na zarobkowanie. jakby siedział i nic nie robił to i tak Wy wszyscy najmądrzejsi, podnieślibyście krzyk, że darmozjad i liczy "na drapane". zastanówcie się czasem, sami na sobą i nad tym jak łatwo idzie Wam ocenianie i wyrażanie opinii o innych. czy ktokolwiek z Was go znał, wiedział jakim był człowiekiem?? a ja TAK!!!!!!!!!!! każdy z Was jest idealny, bardzo ciekawe..... Wszyscy jesteście kloszardami, ale umysłowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca byl pijany a ten pod spychem nie juz kiedys mial taki przypadek nogi mu polamalo schylil sie po puszke i kierowca go nie zauwazyl widzialem to na wlasne oczy bylem ok 5 metrow od niego dobrym byl czlowiekiem to byl jego chleb i jego rodziny niech BOG ma go w swojej opiece kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DICK napisał:
TO CHYBA JESTEŚ KUMPLEM TEGO KTÓRY ZABIŁ ŻE TAK PISZESZ BO JA DOBRZE WIEM ŻE TO NIE BYŁ KLOSZARD I NIE BYŁ PIJANY MIAŁ NORMALNĄ RODZINĘ
Znałam bardzo dobrze oby dwóch panów tego co zbierał i tego co kierował spychem . Nigdy nie pamiętam żeby ten Kloszard był pijany był bardzo uczciwym i dobrym człowiekiem z poczuciem humoru . Chodził tam żeby zarobić trochę pieniędzy jak sam mówił aby na chleb i dla księdza na tace było .Zarabiał uczciwie nie kradł to co wy chce cie od tego człowieka . Co do tego ze spycha lubił sobie łyknąć i był mało odpowiedzialny pchał się zawsze tam gdzie nie musiał . Jest bardzo małym zakręconym człowieczkiem. A ci co zbierają na wysypisku to bardzo fajni i uczciwi ludzie większość z nich nie pije i są jedną wielką Rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być zbieraczy na wysypisku, nie powinno być wysypiska, Jest technologia selekcji mieszanego strumienia odpadów komunalnych bez składowania http://rekultywacja.ovh.org Mogę wdrożyć opatentowana technologie na składowisku, posiada ona zgodę PIP - widok na mej stronie. Czekam na propozycję administracji z poważaniem Tadeusz Garlicki odpady@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie chrzań - a niby co on tam robił. Wiem że też był pijany i miał nie 0,3 tylko 3,3.To był pijany kloszard.
Kloszard to wyru..ał twoja matkę jak spała na..bana w smietniku i tak powstales ty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...