Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza Telewizja Lubartów

Utworzony przez precz z wieśniakami, 8 lutego 2009 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Pokażcie lubartowskich kierowców Kubica szuka trenera a Tworki pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes sm jest przeciwnikiem burmistrza tylko i dlatego, że prezes ciągle coś robi dla spółdzielców, chciał m.in. aby burmistrz wprowadził jednakowy podatek dla wszystkich mieszkańców Lubartowa ponieważ mieszkańcy z domków jednorodzinnych wrzucają swoje śmieci do kontenerów spółdzielni i to spółdzielcy za nich pokrywają koszty wywozu, no ale, burmistrz nie wyraził zgody bo zapomniał chyba, ze jest także burmistrzem mieszkańców z blokowisk, przypominał sobie o nich jak startował na burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko niech sie nie wzoruja na tv lublin (mis)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my mieszkanki Lubartowa nie życzymy sobie w naszej TV tej baby ze zdjęcia. Będziemy bronić naszych chłopów i nie damy im robić wody z muzgu tak jak robi to w TV w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze Wszechpolacy, a nie zydki z PO, dawnej Unii Wolnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
notes napisał:
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.
dla mnie liczy się człowiek a nie przynależność, także takiego kogoś jak ciebie to wolałabym nie oglądać na oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trzeba przyznać, że nareszcie mamy prezesa co nie myśli tylko osobie jak poprzedni ale o nas mieszkańcach blokowisk. Szkoda, że inni rządzący w naszym mieście nie biorą z niego przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??
a ty jak jesteś tak dorozwinięty to dlaczego nie reklamujesz swojej niedopłaty jeżeli jest niesłuszna. Ja mam nadpłatę, nie tyle ale nie mam zamiaru płacić za ciebie bo grzałeś się na ful, gdzie ja przykręcałam grzejniki. Trzeba było grzejnik zakręcić i babę do łózka zaprosić na rozgrzewkę, wtedy miałbyś nadpłatę. A tak niech stara płaci za ciebie jak nie chciała ciebie grzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwujcie niezależność telewizji Lubartów. Będzie taka jak Wspólnoty. Szkoda Pana Siwka, bo facet naiwny rozpoczyna interes, robi pod własnym szyldem a skończy jak Pan S.Trepka. Historia była podobna. Razem tworzyli komitet obrony spółdzielców aż do czasu przejęcia władzy. Wówczas Jacuś uznał, że Sławuś zrobił swoje i musi odejść. Podał go do sądu o banał i wygrał. Przyjaźń skończyła się szybko. Koleś ma ochronę prawną jednej z najdroższych kancelarii w Lublinie i sprawy wygrywa. Czy aby telewizja p. Siwka nie skończy tak jak Sławuś? Czas pokaże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...