Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślizgawka w Lubartowie. Ostrzeżenie dla kierowców!

Utworzony przez ~kierowca~, 30 grudnia 2009 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Co za bzdury wyssane z palca o 16:50 jechałem przez Lubartów do Lublina i owszem cudownie nie było ale takiej katastrofy też nie. Niech autor jak już zmyśla siedząc w domu albo redakcji niech pokaże jakieś zdjęcie z tych koszmarnych warunków, które są inne niż w Radzyniu, Kocku skąd jechałem. Czy może nie było jak wcisnąć ciemnoty o sesji więc się zmyśla cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa! Tak to jest, jak się w przetargu wybiera kumpli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorze!!! Jak pisze pan o Lubartowie to niech pan umieści i zdjęcie Lubartowa a nie jakiejś dwupasmówki A tak poza tym to jak pan STAGA wygrał przetarg to niech sie zabiera do odśnieżania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy w Lubartowie w tym roku tanie odsniezanie to widac naocznie. Coz takie sa realia przetargow. Tanio! Dopuszcza sie do przetargu firme z "taka" iloscia sprzetu - paranoja !!!!!!! To mamy w Lubartowie biale nawet glowne ulice. No tak miasto to nie krajowka. A pieniazki na odsniezanie leca .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na piechotę trzeba chodzić a nie wszyscy w samochodach, jak w korkach ma przejechać piaskarka a wiadomo że jak ma się jedną głowną ulicę w mieście to i korki i problemy z odśnieżaniem, naet jakby było 100 pługów to nie rozwiąże problemów z odśnieżaniem A dawniej były sanie i nie było problemu i droga ta sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a do przejazdu tranzytem, to jest obwodnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamon napisał:
Ludzie na piechotę trzeba chodzić a nie wszyscy w samochodach, jak w korkach ma przejechać piaskarka a wiadomo że jak ma się jedną głowną ulicę w mieście to i korki i problemy z odśnieżaniem, naet jakby było 100 pługów to nie rozwiąże problemów z odśnieżaniem A dawniej były sanie i nie było problemu i droga ta sama
no właśnie na piechotę, tylko w jaki sposób jak chodniki oblodzone i nie posypane piachem, także kto nie musi niech nie wyrusza na miasto bo "leżenie" murowane, chętnie skorzystałabym z tych twoich sani, bo jak doszłam do centrum miasta to byłam okropnie zmęczona przejściem tej drogi, a tyle osób mamy bezrobotnych, nie można to zatrudnić do odśnieżania i posypywania piachem takie osoby, no ale, burmistrz musi mieć dobrą podwyżkę, a co tak jak ktoś złamie sobie nogę czy rękę, ważne aby włodarze Lubartowa mieli godnie za co żyć, biedak lubartowski niech siedzi w domu a nie "łazi" po mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie bardzo, czy po podliczeniu "zimy" w miescie Lubartow ten tani odsniezajacy nie okaze sie pare razy drozszy, po zsumowaniu tych kilometow jenego sprzetu, ktorym jezdzi bez specjalnych rezultatow. A wogole ciekawi mnie jak on tym wielkim samochodem jak na krajowe zmiesci sie w ciasnych uliczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka dni temu widziałem jak radny mr odśnieżał centrum i dobrze mu to szło...myślałem, że nie po to go wybrałem żeby odśnieżał ulice tylko żeby dobrze decydował(np o odśnieżaniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrza do odśnieżania i posypywania piachem jak nie umie wykonywać to co do niego należy i za co bierze niemałe pieniądze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dzisiaj ślizgawka na chodnikach, makabra, zima zaskoczyła naszych włodarzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...