Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
klecha jest nasłany, ustawiony albo podstawiony. Żaden Polak by tak nie postąpił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
not napisał:
Jeden jest mądry w tym durnym kraju a imię jego jest henryk szczepański.
Dziekuję za uznanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry ksiądz. Jakby ktoś Go znał to wiedziałby, że On tego nie zlecił. W niedziele na Mszy Św. mówił, ze nie będzie ingerował w naturę. Najwygodniej teraz temu co to zrobił zrzucić winę na Księdza. A ludzie, którzy nie wiedzą co tam naprawdę się wydarzyło, nie wiem czemu oceniają Go... ale w Polsce największa atrakcja i radość jest wtedy kiedy o coś złego posądzony jest Ksiądz, bo wtedy można przyczepić się w końcu do Kościoła??? no nie?? Ksiądz jest niewinny!!! Pozdrawiam Mądrych, którzy sami umieją myśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś z parafiiii napisał:
To dobry ksiądz. Jakby ktoś Go znał to wiedziałby, że On tego nie zlecił. W niedziele na Mszy Św. mówił, ze nie będzie ingerował w naturę. Najwygodniej teraz temu co to zrobił zrzucić winę na Księdza. A ludzie, którzy nie wiedzą co tam naprawdę się wydarzyło, nie wiem czemu oceniają Go... ale w Polsce największa atrakcja i radość jest wtedy kiedy o coś złego posądzony jest Ksiądz, bo wtedy można przyczepić się w końcu do Kościoła??? no nie?? Ksiądz jest niewinny!!! Pozdrawiam Mądrych, którzy sami umieją myśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam mojego poprzednika. Kto go zna i tak w to nie uwierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że jednak nie znacie dobrze;tego Pana",niektórzy poznali GO z tej gorszej strony,nawet nie wiecie na co Go stać.Wcale nie dziwi mnie to co zrobił, mam nadzieję że tak jak każdy kto zawini,On też za to odpowie.Dzisiaj byłam w tej wiosce by zobaczyć co z tymi bezdomnymi bocianami,biedne zaczęły pracować nad nowym gniazdem-biedaki powinny szukać innego domu,bo może im ktoś w nocy zniszczyć to co zrobiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej oczerniać kapłana którego się nie zna. Ja go znam osobiście i jestem oburzony bezmyślnymi komentarzami. Dla parafii zrobił wiele. Jest księdzem z którego należy brać przykład. A tym mieszkańcom którym ksiądz nie odpowiada , proponuje zmianę parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby taki sympatyczny-a to zwykłe bydle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kraju tego, gdzie winą jest dużą Popsować gniazdo na gruszy bocianie, Bo wszystkim służą... Tęskno mi, Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianin napisał:
Ciekawe, co wy byście zrobili, gdyby wam ptaki ciągle srały na głowę? Nawiedzeni obrońcy zwierząt! Ja lubię zwierzęta na talerzu, dobrze przyrządzone. Wy pewnie też zjadacie kurczaki itd. A księdza pewnie chcielibyście potraktować jak ś.p. Popiełuszkę?
Zjadasz bociany? Na takich jak Popiełuszko, tyle tylko, że z Ameryki Pd. sam JPII nakładał ekskomuniki (poczytaj o teologii wyzwolenia). A potraktować tak: skopać dupę, bo przez żołądek do serca, a przez dupę do rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
Zjadasz bociany? Na takich jak Popiełuszko, tyle tylko, że z Ameryki Pd. sam JPII nakładał ekskomuniki (poczytaj o teologii wyzwolenia). A potraktować tak: skopać dupę, bo przez żołądek do serca, a przez dupę do rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eskomunikował takich samych jak Popiełuszko ?? to Popiełuszko był marksistą ? chyba jednak ktos inny powinien poczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przem napisał:
Eskomunikował takich samych jak Popiełuszko ?? to Popiełuszko był marksistą ? chyba jednak ktos inny powinien poczytać
Jeżeli ksiądz przeciwstawia się tzw. komunistom ma pełne poparcie Watykanu (najczęściej ciche), jeżeli kapitalistom i obszarnikom, to można go nazwać marksistą i po temacie (przecież marksiści są be). Oczywiście fachowcy z Watykanu mają monopol na wiarę i najlepiej wiedzą o czym myślał Jezus chodząc po ziemi. Watykańczyki zawsze działali pod dobrego sponsora (na wsi jest takie przysłowie: ZA DARMO TO NAWET KSIĄDZ SIĘ NIE POMODLI).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do EKOLOGÓW!!!! Może warto byłoby się przyjrzeć ilu mieszkańców Sobolewa morduje małe kocięta albo pieski topiąc je w wodzie albo zabijając.Jeśli ksiądz poniesie za ten czyn odpowiedzialność to czemu nie inni. Najłatwiej oskarżyć kogoś kogo ma się pod ręką. Weżcie się za tych którzy mordują zwierzęta cyklicznie, WTEDY WSZYSTKO JEST OK?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadna nowosc z tymi gniazdami na kosciolach..w straoscinie ROWNIEZ Z TEO CO MI WIADOMO KSIADZ KAZAL ZLIKWIDOWAC GNIAZDO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można tylko powiedzieć jedno: PRECZ Z RELIGIĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrze tak sobie na bociany online i widzac piec pisklat wylegnietych z pieciu jaj zlozonych przez bociany w Przygodzicach w glowe zachodze jakim trzeba byc wrednym czlowiekiem zeby innych pozbawic domostwa. Przeciez gniazdo dla bocianow jest niczym dom dla ludzi. Bocianie jaja to jak zarodki u ludzi. Bocianie piskleta to jak ludzkie dzieci. Bociany to zwiastun nowego zycia i kochajacej sie rodziny. Bocian bialy w okresie legowym jest pod scisla ochrona - czekamy wiec na wyegzekwowanie od sprawcy i mocodawcow pozbawienia prawa wolnosci.
  ,,Przeciez gniazdo dla bocianow jest niczym dom dla ludzi. Bocianie jaja to jak zarodki u ludzi. Bocianie piskleta to jak ludzkie dzieci. Bociany to zwiastun nowego zycia i kochajacej sie rodziny,,   żabciu DLACZEGO zabrałas spod kury jajka przeciesz to jak ludzki zarodek szkoda słow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...