Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacer po \"zrujnowanym\" ośrodku kultury (wideo)

Utworzony przez aktor, 25 lipca 2008 r. o 07:32 Powrót do artykułu
Panie Prezesie a czemu nie do sądu! (ha,ha,ha) oj takie niedopatrzenie brak dowodów na piśmie dlatego wykorzystamy redaktorka niech prasa nagłośni gratulacje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj niektórzy nie mogą przeboleć, że Tomasiak utrzymał sie na słołku, oj nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, ale się uśmiałam. PRZECIEŻ TO ŻENADA, panie "prezesie". Niektórzy nie mają się czego czepić, a może tak zająć się sobą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam popękany balkon, też chce remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny materiał :-) Dajcie na stronkę jeszcze te zdjęcia co fleszem co reporter migał... te przy szafie. Muszą być super!!!!!!!!!!!!!!!! Prezes jest de best. Tak wszystkich wyrolował swoją agenturą młodzieży wszechmogopolskiej że śmiać mi się chce... Pozdro z Bydgoszczy!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny ten prezes. przecież jeśli LOK użytkował tyle lat pomieszczenia, to siłą rzeczy się zniszczyły. Przecież tam przewijały się tysiące ludzi. Jak on sobie to sobie wyobraża, że tuż przed oddaniem LOk ma wyremontować wszystko?? Skoro wvczesniej go nie było na to stać, to dla widzimisię jakiegoś PANA ma teraz na odchodnę się zadłużyc, i mu remont zrobić??? To jakis chory człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Oj niektórzy nie mogą przeboleć, że Tomasiak utrzymał sie na słołku, oj nie mogą
On sie utrzymał i owszem i niektórzy go za to podziwiają, bo podoba sie im sposób dochodzenia do celu poprzez ogrom podstępnych intryg i przekupywania ludzi w taki czy inny sposób. Myslalam ze jest innym czlowiekiem, ale tearz widze, ze to co bralam za piekne jest czarne jak piekielna odchlan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś to wynajmuje? Bo dziennikwschodni zrobił chyba tym nagraniem antyreklemę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...