Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacerowali przed lufami strzelb myśliwych, aby uniemożliwić polowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2017 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Po to myśliwi prowadzą gospodarkę łowiecką aby potem polować. Muszą być odstrzały selekcyjne dla usunięcia z ekosystemu chorych i zdegenerowanych osobników i redukcyjny dla zredukowania nadmiaru zwierząt, co jest może i złem ale mniejszym. A ekolodzy, no cóż też chcą się czymś wykazać choćby w czynieniu większego zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak proszę państwa wygląda prywatyzacja lasów. Nieźle na nich zarabiają Lasy Państwowe i właśnie koła łowieckie. Reszta won, bo my tu rżniemy drzewa i strzelamy do zwierzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O przeszkadzaniu nie było jednak mowy, ponieważ polowanie jeszcze się nie rozpoczęło" - a nie zaczęło się dlatego, że przeszkadzała w tym grupa oszołomów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha czyli myśliwy strzela tylko do chorej zwierzyny ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Pisowiec jestem katol ! Ale z całego serca popieram ludzi ,którzy protestują przeciwko myśliwym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram akcję, oby takich więcej, a gospodarka łowiecka to jakieś kuriozum, dokarmianie dziki zwięrząt, żeby sobie potem do nich postrzelać, zwykłe barbarzyństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wszelkie zniszczenia zrobione przez dziką zwierzynę obciążyć tych ekologów niech płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. gospodarka łowiecka to rozwalanie ekosytemu - najpierw dokarmianie zwierząt, które w normalnych warunkach by padły a potem "ratowanie świata" i odstrzeliwanie "chorych osobników'. Jak są takie chore to nie jedzcie ich potem i nie wieszajcie sobie trofeów ze zdechlaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wieków ludzie polowali, następni eko terroryści, potem niszczą uprawy i wbiegają pod koła zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdą się nawiedzeni czyli myślący inaczej. Nie przeszkadza im jedzenie wieprzowiny ale dziczyzny już tak, przynajmniej tak deklarują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość myśliwskiej kaście!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie ludziom odpie--rdala. Nie mają co robić. Myśliwym (czytaj sędziom,lekarzom) bo mają za dużo pieniędzy i biegają za zwierzyna i drugim co biegają za nimi. A zwierzyna patrzy zdziwiona o co tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna uprzywilejowana kasta, las jest dla wszystkich, to nie poligon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy ekolodzy, to pozyteczni idioci, oni niestety tego nie wiedzą .... bo to idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą takie zabawy aż się zdarzy nieszczęście, a po wszystkim "aktywiści" pójdą na kotleta bo świnka jest z marketu a nie z lasu. Proponuję odsyłać rolników z roszczeniami o odszkodowania do tych organizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wszelkie zniszczenia zrobione przez dziką zwierzynę obciążyć tych ekologów niech płacą" O TO, TO, TO...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako rolnik żądam odstrzału dzików w większym stopniu niż dotychczas. Spisane dane osobowe ekooszołomów przekazać izbie rolniczej by wystąpiła z pozwem za szkody dzicze. Przecież to gimbaza i szczawiki nie mające żadnej wiedzy o gospodarce rolnej i leśnej. Jak widzę wielu ma skórzane buty. To się pytam . Czy to nie jest schizofrenia we wczesnej postaci ? A mięsko na hamburgery to rośnie na drzewach czy w markecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda imbecyli bez wiedzy o gospodarce łowieckiej. jedem kmiot cos powie drugi zaraz podłapujue. to nie jeśc wędlin bando ***ych oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślistwo do okrutna "zabawa w zabijanie", dla rozrywki, zupełnie niepotrzebna, która powoduje cierpienie wielu zwierząt i stwarza zagrożenie dla ludzi - myśliwi polują blisko zabudowań mieszkalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja jako rolnik żądam odstrzału dzików  w większym stopniu niż dotychczas. Spisane dane osobowe ekooszołomów przekazać izbie rolniczej by wystąpiła z pozwem za szkody dzicze. Przecież to gimbaza i szczawiki nie mające żadnej wiedzy o gospodarce rolnej i leśnej. Jak widzę wielu ma skórzane buty. To się pytam . Czy to nie jest schizofrenia we wczesnej postaci ? A mięsko na hamburgery  to rośnie na drzewach czy w markecie ?
 Ty jako rolnik powinieneś wiedzieć, że co innego jest odstrzał dzików, bo......itd. a co innego jest polowanie. Grupa osób, która ma już wszystko, tylko jeszcze nie postrzelała sobie do dzikich zwierząt, uzurpuje sobie prawo zabijania. A krwią już mazaliście się jak pokazywano w tv? A skąd wiesz, czy oni jedzą hamburgery, mają skórzane buty? Napiszę jeszcze, że nie jestem, jak tutaj piszecie "oszołomem ekologiem", ale napewno mierzi mnie strzelanie do zwierząt w lesie, czy na polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...