Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spółdzielnia mieszkaniowa kontra Telewizja Lubartów

Utworzony przez telewidz, 4 października 2010 o 07:21 Powrót do artykułu
Jeśli Tomasiak wygra wybory tak będzie funkcjonowała praworządność w Lubartowie. Zlikwidował niezależnego nadawcę. Pogwałcił zasady wolnej konkurencji. Wykorzystuje teraz markę i kanał TV Lubartów do emisji programów iście Gebelsowskich.Tworzy ugrupowanie wyborcze "Praworządny Lubartów" licząc na głupotę Lubartowian.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tomasiak nie nadaje się nawet do pilnowania spółdzielczych śmietników. Mieszkańcy domków jednorodzinnych ul. Powst. W-wy (szczególnie jeden po sąsiedzku dzień w dzień między 5.30 a 6.00) nagminnie podrzucają śmieci do pojemników spółdzielni... Niech się prezes weźmie do roboty bo inaczej wyjedzie na taczce jak poprzedni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tomasiak myślał, że zrobi sobie tubę propagandową z TV Lubartów. A że się nie udało więc ją chce zniszczyć i bawi sie w swoją telewizję za pieniądze członków spółdzielni. I ten człowiek mając na gębie słowo "praworządny Lubartów" chce teraz zostać burmistrzem - taki mały lokalny Kaczyński....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Telewizja nie jest finansowana przez członków Spoldzielni - propaganda TV Lubartów i spółki( burmistrza)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wytłumaczcie mi proszę, bo nie rozumiem. Jak człowiek palący flagi unii europejskiej na placu litewskim w Lublinie może zostać szefem spółdzielni mieszkaniowej? Jak osoba szukająca ze wszystkimi zwady i stale przegrywająca procesy sądowe może nadal zarządzać jakby nie było finansami kilku tysięcy lubartowian? I na koniec ? jakiż trzeba mieć tupet by rozpocząć walkę z mediami, które w demokratycznym państwie odkrywają przed ludźmi zakłamania i obłudę władzy i w dodatku kandydować na burmistrza miasta? Czekam, aż za Pana T. Weźmie się porządny dziennikarz śledczy. Dopiero będzie o czym pisać. Chciałbym wówczas spotkać na ulicy kogoś z rady nadzorczej spółdzielni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co, kolesie z urzedu sr..ą po gaciach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To, że skierowaniem sprawy do sądu prezes zakończy współpracę z TVL było wiadomo w momencie powstawania tej inicjatywy.Potrzebane mu było doświadczenie na tym kanale P.Siwka, które trzeba było za swoje pieniądze zdobyć. A zbudowanie sobie w nowym domu studia telewizyjnego nie ma na celu wyrzucanie forsy w błoto ale robienie w przyszłości biznesu.Telewizja kablowa spółdzielni nadaje się do tego jak ulał. Teraz biznes pod nazwą TVS się rozkręca zgodnie z planem. A kto będzie zgarniał profity?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: