Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 o 08:30 Powrót do artykułu
Na rację baba! Niech kończą ten.cyrk!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odszkodowania należą się wszystkim Polakom, a pan mecenas przyjmie do wiadomości co do więzi i strat to był Nasz Prezydent i Nasi Przedstawiciele Narodu
0
a ja czuję sie moralnie poszkodawana bo mdli mnie jak patrze na taka pazerną gnidę ktora w dodaktu klamie określajac się "społeczniczką":)
0
Widzę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi, więc tym mniej biegłym w czytaniu ze zrozumieniem wyjaśnię. Jej nie chodzi o pieniądze, tylko o to, by zwrócić uwagę jakim kompletnym cyrkiem jest to co dzieje się po katastrofie i to, że temat wciąż nie został zamknięty. Co rusz słychać o nekrocelebrytach, a zmarłym najlepiej służy cisza. Bardzo dobra akcja! Niech da niektórym do myślenia!
0
Ale z was wszystkich prymitywne głąby!!! Nie widzicie ironii w postępowaniu tej kobiety.
0
Brawo pani Elu. Na to co dzieje się teraz w kraju odpowiadajmy publiczna ironią.
0
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
0
Brawo Pani Elżbieto ! Jest Pani najodwazniejszą osobą o jakiej słyszałem w ostatnim czasie. Wszystkie chłopy przy Pani to tchórze i maminsynki. Nikt nie miał odwagi zrobić tego co Pani!
0
Już dawno wszystko zostało wyjaśnione, ale niektórzy lubią grzebać w trumnach, odprawiać comiesięczne gusła i wyciagać ręce po ogromne pieniądze. Współczuję wszystkim, którzy ocenili kobietę, zanim przeczytali do końca artykuł i tym którzy przeczytali ale nie zrozumieli.
0
Brawo. Ja też czuję że tracę zdrowie jak slucham o tym smolensku.
0
Popieram !!!!!!!!!!!
0
złożę identyczny i namówię znajomych
1
Wałęsa oddaj moje 100 000 000 !!!
0
Też bym się chętnie podpisała pod tym pozwem
0
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję......
0
Brawo Pani Elżbieto ! Tylko przyklasnąć !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
oszołomstwo!
0
To nie jest temat do żartów Pani Wąs...
0
brawa dla tej Pani!
0
Lubartów Lewartow - stan umysłu