Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Na rację baba! Niech kończą ten.cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowania należą się wszystkim Polakom, a pan mecenas przyjmie do wiadomości co do więzi i strat to był Nasz Prezydent i Nasi Przedstawiciele Narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czuję sie moralnie poszkodawana bo mdli mnie jak patrze na taka pazerną gnidę ktora w dodaktu klamie określajac się "społeczniczką":)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi, więc tym mniej biegłym w czytaniu ze zrozumieniem wyjaśnię. Jej nie chodzi o pieniądze, tylko o to, by zwrócić uwagę jakim kompletnym cyrkiem jest to co dzieje się po katastrofie i to, że temat wciąż nie został zamknięty. Co rusz słychać o nekrocelebrytach, a zmarłym najlepiej służy cisza. Bardzo dobra akcja! Niech da niektórym do myślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was wszystkich prymitywne głąby!!! Nie widzicie ironii w postępowaniu tej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani Elu. Na to co dzieje się teraz w kraju odpowiadajmy publiczna ironią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Elżbieto ! Jest Pani najodwazniejszą osobą o jakiej słyszałem w ostatnim czasie. Wszystkie chłopy przy Pani to tchórze i maminsynki. Nikt nie miał odwagi zrobić tego co Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno wszystko zostało wyjaśnione, ale niektórzy lubią grzebać w trumnach, odprawiać comiesięczne gusła i wyciagać ręce po ogromne pieniądze. Współczuję wszystkim, którzy ocenili kobietę, zanim przeczytali do końca artykuł i tym którzy przeczytali ale nie zrozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Ja też czuję że tracę zdrowie jak slucham o tym smolensku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złożę identyczny i namówię znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa oddaj moje 100 000 000 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym się chętnie podpisała pod tym pozwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Elżbieto ! Tylko przyklasnąć !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołomstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest temat do żartów Pani Wąs...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla tej Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów Lewartow - stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...