Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję...... Co to za dziwna kobieta - kodziara czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech składa sobie do Rzeplińskiego na Berdyczów - kodaizra ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują .Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holndrzy czy Amerykanie. Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję...... Co to za dziwna kobieta - kodziara czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać więcej takich pozwów mniej będzie na głupawe komisje,co gotują parówki aż pękną,lub zgniatają puszki po piwie.Może ta komisja weźmie brzozę w ręce i zderzy się z TU-tką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 kwietnia wszyscy straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy mogą żałować i brać pieniądze, niektórzy mogą żałować i płacić? POPIERAM WNIOSEK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech zażąda upublicznienia rozmów Bronka i Donka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z orzecznictwem sądów, musiała istnieć więź emocjonalna, psychiczna czy wręcz rodzinna między osobą, która żąda zadośćuczynienia, a tym co zginął " Więź emocjonalną czujemy wszyscy..Czy tego chcemy czy nie !!!!. PIS nie daje zapomnieć nawet na minutę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coooo? w takim razie kżdy obywatel będzie mógł się ubiegać o odszkodowanie... cierpi pani? i działa w napięciu? to radzę pani wyłączyć telewizor i się zajmować poważniejszymi sprawami...przeczytać dobrą książke, oglądać dobry film... broń boże nie oglądać wołyń, bo pani napiencie wy***y w górę a 500 tysięcy będzie za mało... z rresztą, niech pani mi powie dlaczego na uspokojenie pani napięcie mamy zapłacić my zwykli podatnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasrane można mieć na różny sposób ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam na wypłatę,żadnych odszkodowań ze społecznych pieniędzy.Sąd powinien ją ukarać za taki bzdurny,obrażający rodziny ofiar pozew.Jeśli koniecznie trzeba wypłacać komuś, to niech płacą ci którzy przyczynili się do tej katastrofy- PO-PSL. Z własnych ("przekręconych") pieniędzy. Miała kobiecina "wspaniały pomysł"- ja też muszę się napić, może i mnie coś zaświta w skacowanej łepetynie. Ostatnio "najszła" moda na "celebrycję"- nie którzy chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej za wszelką cenę. Sposoby znajdują różne-przeważnie "denne", głupie,próżne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się babo rozpędź a ściana sama Cię znajdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra jest, podoba mi się ten pomysł, politycy od lat żerują na katastrofie. Udało im się nas skłócić. W jakim celu? Zarabiają na tym niezłą kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz: albo się jest "społecznikiem" albo kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie chcę już płacić pani Gosiewskiej! Dlaczego muszę, jak nikt mnie o zdanie nie pytał? Podzielili Polaków na sorty. Do czego doprowadzicie? Wojna domowa wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam na wypłatę,żadnych odszkodowań ze społecznych pieniędzy.Sąd powinien ją ukarać za taki bzdurny,obrażający rodziny ofiar pozew.Jeśli koniecznie trzeba wypłacać komuś, to niech płacą ci którzy przyczynili się do tej katastrofy- PO-PSL. Z własnych ("przekręconych") pieniędzy. Miała kobiecina "wspaniały pomysł"- ja też muszę się napić, może i mnie coś zaświta w skacowanej łepetynie. Ostatnio "najszła" moda na "celebrycję"- nie którzy chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej za wszelką cenę. Sposoby znajdują różne-przeważnie "denne", głupie,próżne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołomstwo! !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO jednego miliona zł. Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów, a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...