Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
DW robi artykuły o wyciorach? Ona jest z Lubartowa może ktoś ją wywalił z tira na obwodnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiesz coś poza kopiuj-wklej? Wszystkim zależy na rozwiązaniu sprawy.  Tylko nie wszystkim zależy na pozwalaniu na dojenie państwa bez umiaru. Zrozumiałe? Poziom obelg typowy dla wiadomej formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby DW zamknął tę stronę- stało się to już nudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd dla Lubartów to nie jest żadna społecznością to działaczka kodowska ta pani ma chorą głowę i powinna się leczyć. To jest śmieć kodowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ! Sama napisze taki pozew bo mam już dość okradania obywateli !!! Ja za wypadek w którym zginąłby ktoś z mojej rodziny dostałabym, groszę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd dla Lubartów to nie jest żadna społecznością to działaczka kodowska ta pani ma chorą głowę i powinna się leczyć. To jest śmieć kodowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję...... Co to za dziwna kobieta - kodziara, od Rycha "nowoczesnego" czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO / PSL / SLD / UW (nowoczesnych Ryśków) jednego miliona zł. Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów, a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów. Jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują. Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holndrzy czy Amerykanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu baba nie robi sobie jaj, tylko pokazuje patalogiczna strone tej tragedi śmierc osoby bliskiej nawet takiej na eksponowanym stanowisku nie może powodowac ciagłe roszczenia z roznych powodów, pamietasz śmierć 11ro ludzi jadących do pracy by zarobic na chleb dla dzieci, było to w tym samym czasie, jak zostały potraktowane osierocone rodziny ktore zyły w nieporównywalnych warunkach tzn o wiele gorszych, chciałbym się dowiedzieć jak te rodziny radza sobie dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zrobią z siebie debila jak Godlewskie , żeby zwrócić na siebie uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić inni nie chcą tego czegoś zauważyć to musza sami się starać o rozgłos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...