Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk pielęgniarek daje w kość pacjentom

Utworzony przez mosquito, 7 stycznia 2009 r. o 14:55 Powrót do artykułu
na miejscu Pana Dyrektora powiedziałbym : "... a poszły mnie stąd !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zwolnią jak im nie pasuje praca....na pewno w Lublinie zarobią więcej......proponuje szpital na Kraśnickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym ci życzyl aby pan dyrektor zrobił tobie zastrzyk,zmienil opatrunek, zdjął szwy itp zakumałbyś jaka jest różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maćko napisał:
Niech się zwolnią jak im nie pasuje praca....na pewno w Lublinie zarobią więcej......proponuje szpital na Kraśnickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maćko napisał:
Niech się zwolnią jak im nie pasuje praca....na pewno w Lublinie zarobią więcej......proponuje szpital na Kraśnickich.
ciekawe tylko dlaczego nasi pacjęci wszystkie żale, pytania, dolegliwości i inne bzdurne duperele mowią tym właśnie pielęgniarką a lekarzom t o głowy zawracac nie można bo choćby się taki naprzykład zdenerwował co innego taka pięlęgniarczyna co to grosze zarobi to nawet się nie pożali że ktoś np. sprzedał jej jakiś tam epitecik na K czy na P no ale one to muszą być grzeczne i dobrze wychowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymoskito napisał:
A ja bym ci życzyl aby pan dyrektor zrobił tobie zastrzyk,zmienil opatrunek, zdjął szwy itp zakumałbyś jaka jest różnica
Przeciesz i tak tego opatrunku nie zmienisz za darmo ,jak nie dostaniesz do kieszonki wolalabym aby to Pan doktor zrobil jak juz placic to wiedziec komu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje Szpital na Abramowickiej tam ciagle jest duzo wolnych etatow i co niektorym paniom pielegniarkom przydalobu sie troche rotacji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały szpital to straszna porażka. Nie zapewnia pomocy chorym. Ja na miejscu tych pielęgniarek szukałbym innego miejsca pracy. To ile maja obowiązków zależy od oddziału... Jest ich zdecydowanie za mało. Są sfrustrowane i wykończone co odbija się niestety na pacjentach. Starsza kadra to przeciążone stare kobiety bez motywacji ...młodych pojedyncze sztuki. Lekarzy jest też za mało żeby przejąć ich obowiązki. To co tam się dzieje to masakra. Z chorobą lepiej jechać na Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...