Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poważnie nad takim rozwiązaniem powinni zastanowić się w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych miastach też powinno się zlikwidować bo to wielka porażka, a ktoś za wymyślenie "tego czegoś" powinien ponieść wszelkie koszty !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować to wszędzie gdzie się da. Powodów nawet nie trzeba pisać. WIDAĆ, SŁYCHAĆ I CZUĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem za likwidacją miasta ŚWIDNIKA a co za tym idzie likwidacją urzędu miasta, likwidacją Straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Policja w Lubartowie dostała " Najzdolniejszego OFICERA w Układzie Warszawskim - Najzdolniejszy N-ka-wudzista". Myślę, że policjanci z Lubartowa się cieszą OGROMNIE ??? Co on będzie robił jak go wywalą z policji ??? A tu Straż Miejską likwidują. Oj NIEDOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze nie wielka grupka ich powinna być. Ale tylko niewielka. Bo fakt że pod blokiem nie ma gdzie stanąć i zaraz mandat. Ale niektórzy są tak bezczelni że zostawiają auto na środku i maja to w d... , albo dzień w dzień parkują na miejscu dla inwalidów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...