Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a wyborcza zaprasza za tydzień to kto ma rację najlepiej ???POinformowani się mylą:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I czym się tu organizator chwali? Że rowerzyści jeżdżą po drogach publicznych bez kamizelek?
0
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 o 17:50
0
Gościu (jak byś się nie nazywał) pokaż mi zapis w prawie o ruchu drogowym nakazujący rowerzystom jeżdżenie w nocy w kamizelkach, a tym bardziej w dzień !!!
0
uczestnik ŚR napisał:
Gościu (jak byś się nie nazywał) pokaż mi zapis w prawie o ruchu drogowym nakazujący rowerzystom jeżdżenie w nocy w kamizelkach, a tym bardziej w dzień !!!
Nie ma nakazu, jest tylko coś takiego jak zdrowy rozsądek, gdy rowerzyści jadą grupą obok siebie w deszczu i często omijają też kałuże Uprzedzając Twoje dalsze dociekanie @uczestnik ŚR, to też byłem uczestnikiem tej imprezy, ale jestem także kierowcą samochodu, który potrafi oceniać z obu stron. Co z tego, że nie ma obowiązku, ale ja staram się być widoczny dla innych, zwłaszcza tam, gdzie nie ma ścieżek rowerowych. W starciu z autem rowerzysta nie ma szansy, a samochód to tylko żelazo. Bądźmy widoczni na drodze dla własnego bezpieczeństwa. Nie musi to być kamizelka, ale przynajmniej jakiś jaskrawy kolor - dziś przynajmniej aura wymusiła na niektórych jaskrawe płaszcze przeciwdeszczowe Pozdrawiam miłośników rowerów i do następnego:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: