Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Roweru w Lubartowie: 3800 uczestników (zdjęcia)

Utworzony przez radzyniak, 3 lipca 2011 r. o 18:54 Powrót do artykułu
a wyborcza zaprasza za tydzień to kto ma rację najlepiej ???POinformowani się mylą:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym się tu organizator chwali? Że rowerzyści jeżdżą po drogach publicznych bez kamizelek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 r. o 17:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu (jak byś się nie nazywał) pokaż mi zapis w prawie o ruchu drogowym nakazujący rowerzystom jeżdżenie w nocy w kamizelkach, a tym bardziej w dzień !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestnik ŚR napisał:
Gościu (jak byś się nie nazywał) pokaż mi zapis w prawie o ruchu drogowym nakazujący rowerzystom jeżdżenie w nocy w kamizelkach, a tym bardziej w dzień !!!
Nie ma nakazu, jest tylko coś takiego jak zdrowy rozsądek, gdy rowerzyści jadą grupą obok siebie w deszczu i często omijają też kałuże Uprzedzając Twoje dalsze dociekanie @uczestnik ŚR, to też byłem uczestnikiem tej imprezy, ale jestem także kierowcą samochodu, który potrafi oceniać z obu stron. Co z tego, że nie ma obowiązku, ale ja staram się być widoczny dla innych, zwłaszcza tam, gdzie nie ma ścieżek rowerowych. W starciu z autem rowerzysta nie ma szansy, a samochód to tylko żelazo. Bądźmy widoczni na drodze dla własnego bezpieczeństwa. Nie musi to być kamizelka, ale przynajmniej jakiś jaskrawy kolor - dziś przynajmniej aura wymusiła na niektórych jaskrawe płaszcze przeciwdeszczowe Pozdrawiam miłośników rowerów i do następnego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...