Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Lubartowie czeka na ocieplenie i nową elewację

Utworzony przez Piotr, 30 grudnia 2014 o 14:48
Przy szpitalu jest lądowisko. Kilka lat temu śmigłowce lądowały. Zarosło?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widzę że Radosław guz ma nowe koryto
0
przykro mi ale nie spełnia wymogów
0
przykro mi ale nie spełnia wymogów
0
Mają robić termomodernizacje a zapominają o wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy kompetentnych zarządców mamy
0
Ooo a kolega zna jakis szpital gdzie nie ma kolejek?? Z przyjemnoscia sie dowiem gdzie sie on znajduje.
0
PSL PO pompują sobie poparcie to typowe przed wyborami,już jeden "gumowiec" kartkę świąteczną mi przysłał  z życzeniami !!! Czas zacząć kampanie wyborczą
0
Przy szpitalu jest lądowisko. Kilka lat temu śmigłowce lądowały. Zarosło?
Jest szansa na wydarcie kasy!!!!!! By żyło się lepiej swoim (PO-PSL)
0
Ooo a kolega zna jakis szpital gdzie nie ma kolejek?? Z przyjemnoscia sie dowiem gdzie sie on znajduje.
W Lubartowskim szpitalu jest pięknie zarządzana przychodnia okulistyczna,brak jest wielomiesięcznych kolejek,pacjent zarejestrowany z rana przychodzi kiedy chce w danym dniu oczywiście można można
0
a kolejki jak były tak są ,dobre
0
Lepiej zajmijcie się kolejkami do lekarzy no ale z tego niema k......y!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: