Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I przez takich debili giną ludzie... Pożyczył samochód od tatusia... I dostanie 25 i wyjdzie po 7...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rodziny, która straciła kogoś bliskiego nie ma znaczenia, czy sprawca jest znany, czy znany jest jego ojciec. Ma ponieść karę adekwatną do czynu, bo nigdy nie poniesie adekwatnej do pozbawienia kogoś życia. Sąd niech nie będzie taki pewny, że żadnych matactw nie może już być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej parti jest tatuś tego sk...syna niech zgadnę PO ? czy PSL? TEN KRAJ JEST W RUINIE i nie chodzi tu o zniszczone budynki ale tą degrengoladę urzędów państwowych. Sędzia za taką decyzję powienien być od razu odwaołany. NIE DOCZEKAM SIĘ NORMALNOŚCI.... PIS przejmij władzę bo mnie ch...j trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem synek radnego z PO... dlaczego mnie to nie dziwi ?! k...wa dlaczego ? Niejaki Pożak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Po%C5%BCak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie ma znaczenie kim i z jakiej partii jest ojciec ? syn jest dorosły i sam odpowiada za swój czyn. koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz mogę wam powiedzieć jaki będzie dalszy bieg sprawy. Patryk P. odpowiadając z wolnej stopy będzie przedstawiał do sądu świadectwa choroby psychicznej. Okaże się np. że gdy Patryk P. był dzieckiem doznał urazu głowy, utracił wówczas przytomność i od tamtej pory ma problemy zdrowotne. Znajdą się lekarze psychiatrzy, którzy w oparciu o taki uraz zrobią z niego psychola. Sąd dołoży do tego młody wiek sprawcy-pijaka, dobrą opinię ze środowiska - wyrok 3 lata w zawieszeniu na 5 lat. Teraz już wiecie do jakiej partii politycznej należy wstępować, aby być bezkarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA JESTEM Z PZRTII AK . MIMO WSZYSTKO TO CZUJĘ...............POMIMO JAKO TAKICH ZMIAN , TO WIDAĆ , SYŁCHAĆ L CZUĆ.........................JAANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość po polsku - zamyka się chłopaka za batona w ZK Biała Podlaska siedzi chłop ponad siedemdziesięcioletni rolnik za nie okolczykowanie krowy a mordercy chodzą wolno brawo KONEKSJE i UKŁADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie został prawomocnie skazany. Przyznał się. Na chu. areszt tłuszczo, co krwi się domaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie też mają swoje potrzeby i każdy grosz się przyda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest tatuś znaczenie ma. Wiadomo że to miejscowy POlszewik co ma firmę i handluje materiałami budowlanymi. Narobił dzieci, dokładnie nie wiadomo ile ich ma. Młody spalił żywcem człowieka to powinien sam sobie wymierzyć sprawiedliwość. Ale u ludzi o takich orientacjach politycznych to niemożliwe. Tatuś już tam główkuje jak gnoja wyciągnąć z opresji. Ma koneksje i układy nie tylko w Lubartowie. Wszystko jest możliwe może nawet przerzucić młodego do italii , na sycylię albo wybrzeża kości sloniowej. Tatuś mędrkuje od 100 dni co zrobić aby młody nie poszedł do pierdla bo słaby psychicznie jest i grozi całej familii że się potnie jak go zamkną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może miał pomroczność jasną, przepisy obowiązują tych maluczkich, biednych, zniewolonych, przy korycie robią co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma słów...Polska jest strasznym krajem.Z jednej strony należy NATO i UE,aspiruje do państwa cywilozowanego,a z drugiej strony ma prawa rodem z buszu.Dlatego jest gorsza od największej miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów ? Bagno na każdym kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja jak berety, jedno wielkie LOL na to co się wyrabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to śmiecie nie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuś posmarował komu trzeba i synalek na wolności. takiemu społecznemu odpadowi należy podać dozylnie cząstkę boga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby dlaczego taki śmieć ma być wolny ???????????????? Powinien być sądzony jak za MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ !!!!! widać są na tym naszym światku święte krowy !!! skandal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...