Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Byłeś super sąsiadem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś fajnym kolegą ,Zegnaj Krzysiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi tych baranów co piszą Tiry na tory!!! nie siadłeś nigdy za kierownicą takiego pojazdu nie wiesz co to jest!!! Ktoś tam prawdę napisał że ci mamusia i tatus dadzą na jedzenie! a tobie pociąg pod dom albo do sklepu przywiezie żreć baranie jeden z drugim???!!!! zdechł byś z głodu!! zastanów się patałachu!!! zarabiał cieżko na życie bo ten zawód jest najcięższy,zostawił dzieci i żonę ogarnijcie się fluki zasrane z osobówek bo i wy mozecie tak skonczyc!!! moze i przekroczył troche predkosc ale jak ma z kilometra to czas go goni i nie bedzie sie wlukł za jakaś ciotą z osobówki,albo co najgorsze jakaś ciota z osobówki go wsadziła w te drzewo!!!! ŁĄCZE SIĘ Z KIEROWCAMI CIĘŻARÓWEK W TAKICH TRAGEDIACH [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od nagłej a niespodziewanej...wczoraj wieczór Was widzialam, żadnego przeczucia, czemu to się stało? czemu Wasza mlodsza corka nie będzie Ojca pamietać? żal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda deb***i!!!!!!!!! jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia ci co nie mają pojęcia o jeździe cięzarówką. bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć jeżdzi z nami tylko niewiadomo kiedy wysiądzie,taki zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Krzysiu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy ogromnego współczucia dla najbliższych:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Krzysztof byłeś wspaniałym kolegą na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie,byłeś wspaniałym kolegą Krzysztof,zawsze miło się z Tobą jeździło w trasę i na trasie tez miło było Cię spotkać. Zawsze będę Cię miło wspominał z łezką teraz w oku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Tiry na tory !!!
to jełopy zapieprzajcie po 24 h na dobę a nie krytykujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp czubek jestes,uszanuj jego smierc i głupio nie pisz proszę Cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnam cię z najlepszymi wspomnieniami Krzysztofie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Krzysiu Straszna tragedia dla wszystkich Wyrazy ogromnego współczucia dla najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w spokoju Krzysiu! Cala rodziny cierpi i naprawde nie potrzebuje glupich komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie! Parę lat temu u pana na weselu się bawiłam, a dziś? Nadal w to nie mogę i nie potrafię uwierzyć!!!!!! Pamiętamy! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby jechał za prędko leżałby na drugiej stronie i drugim boku, gdyby zasnął przemęczony 24godz. pracą też by lądował po drugiej stronie, więc przestańcie doszukiwać się winy u kierowcy. miłośnikom akcji tiry na tory i tym podobnym proponuję chwile zastanowienia chodzby przy sniadaniu ilu kierowców i ile kilometrów musiało przejechać żeby ten chleb,te wędliny,te sery itp znalazły się na waszym stole. wiecej szacunku dla tych co prowadza wielotonowe auta niejednokrotnie za nieadekwatne pieniądze,bo naprawdę kierowanie takim kolosem to nie jest byle gratka i byle kto nie może tego zawodu wykonywać. [*] kolego powodzonka tam,na niebiańskich szosach,a rodzinie wyrazy najglębszego współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla całej rodziny .Z Krzyśkiem znałem się od lat . Nie mogę uwierzyć w to co się stało.Żegnaj kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma. napisał:
Panie Krzysztofie! Parę lat temu u pana na weselu się bawiłam, a dziś? Nadal w to nie mogę i nie potrafię uwierzyć!!!!!! Pamiętamy! [*]
A z jakiej miejscowośći był śp.Krzysztof?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...