Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cwaniak w bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE BMW JAK TO VW WENTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie Vento ? Jakie BMW ? Wy tam widzicie jakiś znaczek ? Ja to widzę jeden wielki złom. Kto zawinił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiry niosą śmierć na wąskich dziurawych drogach dwukierunkowych,codziennie są wypadki śmiertelne z udziałem TIRów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Keniu tylko że winny jest kierowca tego wraku ze zdjęcia a nie kierowca tira. I akórat większość takich wypadków jest z winy kierowców samochodów osobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby wolno jechali to by do wypadku nie doszlo. Jetem pewien ze mial kolo 100 na liczniku jeden i drugi kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dodatek nad tamtym miejscem jest jakies farum bo juz kilkanascie wypadkow tam sie zdazylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie TIRy nie niosą postrachu na drogach tylko takie niekturzy cwaniaczki z osobówek świry pieprzone.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że admin kasuje komenty. Bialorus za rządów POmatołów i służbistów w policyjnych gazetach wróciłaś. Policyjne gazety piszące o smierci i śmierci wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek to wypadek a nie odrazu kierowcy tira sa winni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsi kierowcy to wieśniaki w starych niemieckich złomach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opanujcie swoje wywody na ten temat to zginął mój kolega ,mąż i ojciec, rodzina cierpi a Wy tylko aby coś napisać ,trochę pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakby wolno jechali to by do wypadku nie doszlo. Jetem pewien ze mial kolo 100 na liczniku jeden i drugi kierowca
No raczej ciężarówka 100/h nie jechała, bo mają założone ograniczniki i mogą jechać max 90!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de napisał:
cwaniak w bmw
Każdemu może się to przydarzyć. Zginął człowiek i umiejmy to uszanować. Jeśli nie umiesz nic mądrego napisać to odwiedź inny wątek. Jeżdżę codzienni do pracy i na warunki panujące ogarnia mnie przerażenie. Drogi są w fatalnym stanie. Mijając się z każdym samochodem muszę zwalniać. W takich warunkach niema niezawodnych pojazdów i świetnych kierowców- jest pech, lub odrobina szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de napisał:
cwaniak w bmw
"Lepiej nic nie mówić i udać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie to mówcie kierowcy ( jak wy to nazywacie TIR-ów zapraszam na Wikipedie Tir- "Transports Internationaux Routiers" ) ciężarówek nie niosą takiej śmierci jak brawura i nie uwaga, zmęczenie, Zdarza się że jakiś kierowca popełni błąd ale z tego co widzę to co 3 wypadek na Lubelszczyźnie jest z u działem ciężarówek ale nikt nie wie że ponad 90%!!! jest z winy aut które na nie np. najechały wjechały itp WIĘC NIE OSĄDZAJMY ONI MAJĄ TEŻ RODZINY I TEŻ KLNĄ NA NASZE DROGI, WY MYŚLICIE ŻE ONI SĄ PANAMI A TU MACIE PRZYKŁAD ŻE KOLEGA Z SCANII UCIEKAŁ NIE BYŁ DESPERATEM JAK WY TO OKREŚLACIE I CI CO SĄ PSEUDO KIEROWCAMI Z PRAWEGO FOTELA NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ ILE TO WYSIŁKU MUSI CZŁOWIEK DAĆ BY OPANOWAĆ 18 METROWEGO KOLOSA O WADZE 41 TON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Lepiej nic nie mówić i udać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
faktycznie jesteś idiotą. Nie było Cie tam. Nie wiesz co faktycznie się stało więc nie osadzaj. Może kierowca miał zawał? wylew? moze zasłabł. Wydaje Ci się, że Tobie się to nie zdarzy??? daj Bóg, zeby Twoja rodzina przeczytała wówczas o Tobie teraz to co czyta rodzina tego kierowcy-mojego kolegi zresztą. Jestes degeneratem. Nie człowiekiem bynajmniej. Wstyd mi za takich jak Ty. Współczuje Twoim rodzicom jeszcze za twojego życia. ten odcinek drogi jest fatalny. Non Stop sa tam wypadki czy kolizje. Stało się. Życia nikt nie zwróci temu kto je stracił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denvver_ napisał:
opanujcie swoje wywody na ten temat to zginął mój kolega ,mąż i ojciec, rodzina cierpi a Wy tylko aby coś napisać ,trochę pokory
To jest także mój kolega. Tragedia. Nie wierzę, ze go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jezdze osobowka ale i tak trzymam sie wersji ze wina najbardziej stoi po stronie kierowcow osobowek Ci co najezdzacie na "TIRowców" myslicie ze oni specjalnie powoduja wypadki?? postawcie sie na miejscu takiego kierowcy tira i puknijcie sie w główki zanim cos jeszcze napiszecie... pozdrawiam kierowca osobowego Renaulta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych zmarłego.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...